Mateusz Borek

i

Autor: Marcin Wziontek/Super Express Mateusz Borek

Wszystko wyjawili!

Mateusz Borek miał bójkę na Fame MMA! Tede wszystko ujawnił, porażające wyznanie!

2024-03-01 15:22

Mateusz Borek miał mieć bójkę przy okazji FAME MMA! Tede "Kanale Zero" ujawnił, że słynny dziennikarz sportowy miał zaliczyć starcie w pokoju VIP przy okazji ostatniej gali. Sama przepychanka miała być dla dziennikarza zwycięską. Media obiegły szczegóły!

Mateusz Borek miał mieć bijatykę w trakcie FAME MMA! Jak powiedział Tede w programie "Kanału Zero", doszły go informacje mówiące o tym, że dziennikarz i współzałożyciel "Kanału Sportowego" miał zmierzyć się w VIP Roomie i wygrać swoje starcie! Słowa słynnego rapera zaskakują!

Mateusz Borek miał walczyć na FAME MMA! Tede ujawnił prawdę

Jak powiedział raper w programie  "7:00", doszedł do informacji mówiących o tym, że Mateusz Borek miał spięcie w trakcie gali FAME MMA. Dziennikarz miał stoczyć bójkę, którą wygrał.

QUIZ: Rozpoznasz polskich piłkarzy? Lewandowskiego zna każdy, a resztę? 15/20 to absolutne minimum

Pytanie 1 z 20
Zaczniemy podobnie jak w piłce. Bramkarz na zdjęciu to...
Wojciech Szczęsny

- Jak byłem ostatnio na FAME, to nie byłem tego świadkiem, ale wiele osób mi to mówiło, że był moment freak fightowy Mateusza Borka. Akurat komuś w cymbał wywalił w VIP Roomie - powiedział Tede w trakcie trwania programu.

Informacja ta skonfundowała współprowadzącego, Macieja Dąbrowskiego, który wydawał się być zdziwiony informacją podaną przez rapera.

- Naprawdę? A to jakieś nieoficjalne informacje chyba - dopytywał Dąbrowski.

- No nieoficjalna walka, ale dla Pana Mateusza wygrana - uzupełnił Tede. 

BOREK O WALCE ADAMEK - KHALIDOV! KULISY STARCIA LEGEND
Listen on Spreaker.
Najnowsze