Mateusz Gamrot WYGRYWA w UFC! Scott Holtzman nie miał szans w starciu z polską siłą

Mateusz Gamrot
Autor: KSW Mateusz Gamrot

Na tę chwilę Mateusz Gamrot czekał bardzo długo, ale w końcu się doczekał! Po tym, jak Polak musiał uznać wyższość Gurama Kutateladze w debiucie w UFC, tym razem nie zamierzał wychodził z oktagonu jako przegrany. Gamer od początku pokazał, że jest głodny zwycięstwa, co potwierdził już w drugiej rundzie. Polak najpierw idealnie trafił prawym, a później zasypał rywala gradem ciosów, odnosząc pierwsze zwycięstwo w UFC!

Oczy polskich fanów sportów walki zwrócone były dziś na Las Vegas, gdzie w oktagonie pojawił się Mateusz Gamrot! Polak, który w Polsce cieszył się statusem jednej z największych gwiazd KSW walczył ze Scottem Holtzmanem o swoje pierwsze zwycięstwo w największej organizacji MMA na świecie. Gamer od samego początku walki wyglądał na naładowanego, który ma sobie coś do udowodnienia. Podczas debiutu w UFC, Polak musiał uznać wyższość rywala, Gurama Kutateladze po decyzji sędziów. Teraz Polak chciał zrobić wszystko, aby pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy i nie znalazł się w UFC przez przypadek. 

To Polak udowodnił już w pierwszej rundzie, przytomnie łapiąc bogi Holtzman i powalając go tuż przy siatce. Jak się okazało, to był dopiero początek. Już na początku drugiej odsłony Gamer ruszył na przeciwnika i celnie poczęstował go prawym prostym. Po tym strzale Amerykanin wylądował na deskach i próbował jeszcze stać. Na to nie pozwolił mu Polak, który momentalnie do niego doskoczył i zasypał go gradem potężnych ciosów, przypieczętowując swoje pierwsze zwycięstwo pod szyldem UFC! 

Na żywo

Mateusz Gamrot - Scott Holtzman - UFC 10.04

Niesamowity występ Mateusza Gamrota! Zobaczcie w jaki sposób rozgromił Holtzmana!

II runda

Gamrot vs. Holtzman:

KONIEC WALKI! CO ZA NOKAUT GAMERA! Polak celnie trafił prawym i powalił swojego rywala na matę! Amerykanin próbował jeszcze się podnieść, ale Gamrot nie dał mu na to szans, doskakując do niego i zasypując do gradem ciosów! TO KONIEC! GAMER WYGRYWA PIERWSZE STARCIE W UFC!

I runda 

Gamrot vs. Holtzman:

Obaj zawodnicy nieco zachowawczo rozpoczęli pierwszą odsłonę walki, raz po raz częstując rywala celnym ciosem lub kopnięciem. Pod koniec pierwszej rundy Gamer zdecydował się jednak przejąć inicjatywę i efektownie powalił Amerykanina, ustawiając go sobie pod siatką. W ostatnich sekundach walka wróciła co prawda do stójki, ale Polak może być zadowolony! 

Gamrot vs Holtzman

Zaczynamy!

No to jedziemy! Gamer wchodzi do oktagonu! 

No to jedziemy! Gamer wchodzi do oktagonu! 

Dzieje się na gali UFC w Vegas! Jarjis Danho efektownie rozprawił się ze swoim rywalem już w pierwszej rundzie! Co za nokaut! Zobaczcie tę akcję TUTAJ!

Do tej pory sędziowie mają pełne ręce roboty, ponieważ większość walk kończy się do werdyktach. Do klatki zmierzają właśnie Yorgan De Castro i Jarjis Danho. Oznacza to, że przed starciem Mateusza Gamrota zostały jeszcze dwa pojedynki

Za nami trzy pierwsze walki karty wstępnej gali UFC w Las Vegas. To oznacza, że Mateusz Gamrot powinien pojawić się w oktagonie pomiędzy 19:30, a 20:00! 

Witamy w relacji na żywo z walki Mateusza Gamrota ze Scottem Holtzmanem podczas fali UFC w Las Vegas! Pojedynek z udziałem Polaka powinien rozpocząć się tuż po godzinie 19:00. Zapraszamy!

Polscy fani sportów walki mają ostatnio sporo powodów do dumy. Po latach świetnych występów w KSW, biało-czerwone barwy na zachodzie reprezentują Jan Błachowicz i Mateusz Gamrot. "Gamer" co prawda może czuć niedosyt po swoim debiucie w UFC, gdy sędziowie zdecydowali, że to Guram Kutateladze zwyciężył w walce z Polakiem. Teraz jednak Gamrot będzie miał okazję do tego, aby pokazać, że w październiku ubiegłego roku nie pokazał jeszcze pełni swoich możliwości. Teraz naprzeciwko niego w oktagonie pojawi się o wiele bardziej doświadczony zawodnik, Scott Holtzman. Amerykanin już w 2015 roku stoczył swój pierwszy pojedynek dla największej organizacji MMA na świecie. Do tej pory pod szyldem UFC stoczył 12 walk, z czego aż osiem zakończyło się na jego korzyść. 

37-latek podczas gali w Las Vegas nie będzie mógł jednak liczyć na łatwą przeprawę. "Gamer" zapowiadał przed walką, że jego gotowy do swojego najbliższego starcia. Przed przenosinami do UFC, Gamrot był z największych gwiazd KSW, w której stoczył aż 14 pojedynków i żadnego z nich nie przegrał. Do tego pamiętać trzeba, że był podwójnym mistrzem największej polskiej organizacji i kwestią czasu było, że "Gamer" zamieni KSW na UFC. Teraz Polak będzie miał szansę na swoje pierwsze zwycięstwo pod szyldem UFC. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze