Potworny nokaut na gali UFC w Las Vegas! Po tym uderzeniu padł jak kłoda [WIDEO]

Jarjis Danho, UFC Vegas
Autor: Twitter/ UFC Europe screen Jarjis Danho, UFC Vegas

Fani sportów walki oraz Mateusza Gamrota z zapartym tchem patrzą w stronę Las Vegas, gdzie ma miejsce kolejna gala UFC. Zanim Polak pojawił się w oktagonie, swoje pojedynki stoczyli inni zawodnicy, w tym Jarjis Danho i Yorgan De Castro. Zawodnik z Niemiec dał kibicom MMA kawał rozrywki, w efektowny sposób rozprawiając się ze swoim rywalem. Po tym strzale De Castro po prostu padł na matę jak rażony piorunem.

Największa organizacja MMA na świecie przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że nawet pojedynki znajdujące się w karcie wstępnej mogą przynieść sporo emocji, a zawodnicy, którzy biorą w nich udział mogą pochwalić się sporym doświadczeniem i umiejętnościami. Polscy kibice sportów walki mogli śledzić galę UFC w Las Vegas przede wszystkim ze względu na pojedynek Mateusza Gamrota, który miał zmierzyć się tam ze Scottem Holtzmanem. Wcześniej jednak doszło do kilku pojedynków. W jednym z nich spotkali się Jarjis Danho i Yorgan De Castro. Niemiecki zawodnik wygrał to starcie w spektakularnym stylu, po prostu "gasząc światło" swojemu rywalowi już w pierwszej rundzie. Danho celnie trafił prawym i sprawił, że jego oponent padł na matę jak kłoda. 

Nie przegap: Taki majątek ma Kamil Stoch. Zarabia POTĘŻNE pieniądze i wybudował ogromny pałac, który powala na kolana!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze