Wielu nie wyobraża sobie tego

Michał Materla ze szczerym wyznaniem na temat alkoholu. Wielu tego o nim nie wiedziało, szokująca prawda wyszła na jaw

2023-01-27 8:25

Michał Materla na gali XTB KSW 78 rozprawił się z Kendallem Grovem i zanotował kolejną wygraną w karierze przed własną publicznością. 38-latek nie zdecydował się jeszcze na zakończenie przygody ze sportami walki. W rozmowie z "MMA Rocks" już po walce zdecydował się na otwarte wyznanie na temat spożywania alkoholu. Wielu nie wiedziało tego na jego temat.

Michał Materla powrócił zwycięsko do klatki organizacji KSW. Po porażce z Mariuszem Pudzianowskim, "Bijące serce KSW" znów weszło do klatki i uniosło rękę w górę. Choć wiele osób spodziewało się, że zakończy w ringu karierę, tak się nie stało. Michał Materla najwyraźniej wciąż czuje głód sportu i chciałby wciąż walczyć. Czy ostatecznie tak zrobi? Tego nie wiadomo. W wywiadzie dla "MMA Rocks" przyznawał, że cztery z sześciu osób z jego narożnika odradzały mu dalsze starty!

Mamed Khalidov wypowiedział się na temat zmarłej mamy. Legenda KSW w poruszający sposób zdradziła najtrudniejszą chwile w swoim życiu

Michał Materla o alkoholu. Szczere wyznanie, o którym niewielu wiedziało

Legendarny wojownik organizacji KSW zdecydował się też na szczere wyznanie. Jeszcze w szatni rozmawiano o odreagowaniu przy pomocy tzw. "śmieciowego jedzenia". Dziennikarz "MMA Rocks" nie omieszkał zapytać także o to.

- Ja może zacznę od tego co podsłuchałem przed chwilą. Na 10 pizz się już umawiałeś po tym wszystkim. To taka też w końcu możliwość odreagowania pod tym względem? - spytał. Materla zdecydował się na otwarte wyznanie na ten temat. - Taki nasz po prostu rytuał, że zawsze głowa musi sobie odpuścić. Nie pije alkoholu od 20 lat. Takie moje ujście, to jest śmietnikowe żarcie - przyznał.

Znamy szczegóły kolejnej walki Normana Parke'a! To już postanowione, klamka zapadła

Wiele osób nie wyobraża sobie takiego podejścia do tematu alkoholu. Materli trzeba jednak przyklasnąć - z pewnością wychodzi mu to na zdrowie!

Michał Materla - bilans walk

Michał Materla stoczył 41 walk w zawodowej karierze. Wygrał 32 pojedynki, ostatnio z Kendallem Grovem na XTB KSW 78 w Szczecinie. Wcześniej był mistrzem organizacji w wadze średniej. Przegrywał z wielkimi wojownikami - Michałem Materlą, Scottem Askhamem, Roberto Soldiciem czy Mariuszem Pudzianowskim.

Ochroniarze nie mogli poradzić sobie z Mateuszem Gamrotem! Wszystko się nagrało, gwiazdor UFC dał się im we znaki

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
KRWAWA WOJNA NA KSW 78! Paczuski po porażce z Romanowskim
Najnowsze