Michał Milowicz

i

Autor: Piotr Piwowarski / SE Michał Milowicz

Michał Milowicz przeżył wielkie cierpienia! Aż jęczał z bólu. Gdy zobaczyliśmy, co sobie zrobił, oniemieliśmy [WIDEO]

2021-07-02 12:13

Bez cienia wątpliwości Michał Milowicz należy do grona najpopularniejszych polskich aktorów. Mężczyzna znany z wielu kultowych filmów ma jednak także i związki ze sportem. W ostatnim czasie na sercu leży mu sprawa jednej z rozwijających się organizacji MMA. Właśnie z tego powodu postanowił zdecydować się na wielkie cierpienia! Wszystko zostało udokumentowane.

MMA regularnie staje się w Polsce sportem coraz bardziej popularnym. Ma na to wpływ wiele czynników. W ostatnim czasie z pewnością Polacy mogli poczuć się zachęceni do śledzenia tej dyscypliny za sprawą wielkich suckesów Jana Błachowicza. MMA nie oznacza jednak wyłącznie oglądania tej dyscypliny na najwyższym możliwym poziomie. Coraz więcej zainteresowania zbierają także organizacje typu freak-fight, które poza walkami mają także dostarczyć rozrywki pod innym kątem. Właśnie sprawa takiej federacji leży na sercu popularnemu aktorowi, Michałowi Milowiczowi. Nie ukrywa on, że mocno chciałby rozpromować galę Elite Fitghers, do której dojdzie już w ostatnim dniu lipca w Rzeszowie.

Zobacz też: Mariusz Pudzianowski codzienne rano wali SHOTA. To go pobudza!

Aby to uczynić, aktor zdecydował się poddać znacznym cierpieniom! Wszystko się nagrało i wyszło do sieci. O co chodzi konkretnie? Szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

MMA - VIP wywiad z Krystianem Pudzianowskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze