Mandy Rose

i

Autor: Instagram/mandysacs Mandy Rose

Gorąca fotografia

Mistrzyni pokazała się całkowicie nago. Zdjęcie, którego nie da się wyrzucić z pamięci, ciało bogini

2022-09-08 13:53

Wiele gwiazd sportu nieustannie poszukuje sposobów, aby w mediach społecznościowych przykuć uwagę kibiców. Najłatwiejszą receptą na wiele "lajków" są niewątpliwie interesujące zdjęcia. A fotografia mistrzyni amerykańskiej federacji wrestlingu na pewno do takich należy. Mandy Rose postanowiła pokazać się całkowicie nago, a zdjęcie zawodniczki obiegło już cały świat.

Choć w innych zakątkach świata nie brakuje fanów wrestlingu, żaden kraj nie może się równać ze Stanami Zjednoczonymi. Tam widownia sięga milionów fanów, którzy z zapartym tchem czekają na kolejne pojedynki swoich idoli. A zawodnicy doskonale zdają sobie sprawę, że dzięki wrestlingowi mogą stać się wielkimi gwiazdami w Ameryce.

Na ciele Anny Lewandowskiej pojawił się nowy znak. Bolesny moment, żona piłkarza niczego nie ukrywała

Mistrzyni i jej nagie zdjęcie. Pikantna fotografia trafiła do sieci

Doskonale wie o tym Amanda Saccomanno znana lepiej jako Mandy Rose. Pod tym właśnie pseudonimem Amerykanka występuje w największej federacji wrestlingu na świecie, a więc w WWE, a konkretnie w brandzie NXT. Rose w ringu radzi sobie naprawdę dobrze i od paru lat jest mistrzynią swojej federacji i dzierży pas mistrzowski.

Pokazała gołe piersi kibicom, teraz zabrała głos. Tai Emery jest dumna ze swojej celebracji!

A o tym, że jest popularna wśród fanów wrestlingu, mogą świadczyć liczby na Instagramie. Jej profil śledzi ponad trzy miliony użytkowników. Rose nie boi się publikować odważnych zdjęć i pokazywać wysportowanego ciała. Ostatnio przeszła jednak samą siebie i na jej profilu na Instagramie pojawiło się nagie zdjęcie. Fani byli oczarowani.

- Cieszę się zasłużonymi wakacjami z moimi tytułami. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu na jubileuszowym pokazie! - napisała Mandy Rose w opisie do fotografii pokazujące jej nagie ciało, ale intymne strefy zostały zasłonięte przez mistrzowskie pasy. Post błyskawicznie zebrał setki tysięcy polubień, a fani nie szczędzili zawodniczce komplementów.

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 4
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze