Popek

i

Autor: East News Popek

Zobacz wideo

Na ten widok Popek nie mógł się już powstrzymać. Padły niezwykle ważne dla wielu słowa

2022-10-14 16:32

Popek znowu postanowił zaskoczyć swoich wiernych fanów. Jeden z najpopularniejszych muzyków i zawodników MMA nad Wisłą tym razem uraczył obserwujących na Instagramie nietypowym materiałem wideo. Po tym, co zobaczył w górach, mógł użyć tylko jednego zdania. Pochodzi ono z jednej z jego piosenek i dla wielu fanów pozostają niezwykle ważne i życiowe.

Popek wielokrotnie już zaskakiwał fanów za pośrednictwem Instagrama. Idol polskiej młodzieży bardzo często publikuje na portalu społecznościowym materiały z życia prywatnego, co dla jego obserwujących pozostaje wielką gratką. Tym razem było podobnie. Zawodnik MMA i znany raper wyruszył w góry, gdzie znalazł prawdziwy raj na ziemi. Krajobraz, w jakim pojawił się Popek, robi ogromne wrażenie nawet na tych, którzy od górskich wędrówek wolą szum morza. Popek nie byłby jednak sobą, gdyby nie skwitował całej sytuacji kilkoma słowami. Te pochodzą z jednej z jego piosenek i dla wielu osób pozostają drogowskazem w życiu.

Popek przy wodospadzie cytuje swój tekst

Popek w 2016 roku nagrał piosenkę "Wodospady". Opowiada ona o walce z przeciwnościami. Według artysty każdy może osiągnąć co tylko sobie zaplanuje. Wymaga to jednak siły i samozaparcia. Nawet jeśli wszyscy wątpią w powodzenie akcji, to sam zainteresowany nigdy nie powinien.

Właśnie cytatu z tej piosenki Popek użył, by skwitować widok, jaki zobaczył w górach. "Czasem mówią ci, że nie dasz rady, a ich słowa lecą w dół jak wodospady" - zanucił wojownik MMA, wywołując spore poruszenie wśród obserwujących, którzy chętnie kończyli tekst refrenu w komentarzach.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze