Marcin Najman

i

Autor: YouTube/Instagram Marcin Najman

Najman skończy z emeryturą? Na stole leżą tysiące złotych, rywal wyzywa go od frajerów!

2021-05-14 16:15

Marcin Najman wróci ze sportowej emerytury? Były pięściarz, który miał zakończyć karierę po kompromitującej wpadce z Taxi Złotówą, chce jeszcze raz stanąć w ringu i skrzyżować pięści ze starszym od siebie o 10 lat Jackiem Murańskim. Atmosfera między panami nie jest najlepsza, a sam Murański nie szczędzi słów krytyki swojemu potencjalnemu rywalowi i wyzywa go publicznie od frajerów. Czy do pojedynku dojdzie?

Marcin Najman wróci do ringu? Mimo że pięściarz kilka razy zarzekał się, że jego przygoda w sportach walki jest już zamknięta, to sam co chwilę wraca. Kompromitacja w trakcie "walki pożegnalnej" z Taxi Złotówą nie przelała u Najmana czary goryczy, a on sam znalazł sobie starszego od siebie o 10 lat przeciwnika. Mowa o Jacku Murańskim, który jest instruktorem krav magi, oraz ojcem gwiazdora Fame MMA - Mateusza Murańskiego.

Najman wróci z emerytury? Tysiące złotych na stole

Po tym, jak Murański zaczął wyzywać Najmana od "frajerów" za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, były pięściarz stwierdził, że po raz kolejny czas na zawieszenie swojej emerytury i starcie w ringu. Najman, który ma tragicznie słaby bilans w walkach MMA nie boi się Murańskiego, a nawet oferuje mu zawrotną kwotę za skrzyżowanie rękawic.

Mowa o 100 tysiącach złotych, które instruktor krav magi miałby zarobić za wygranie pojedynku z Najmanem. Jeśli przegra, jego konto wzbogaci się dokładnie o połowę tej stawki. Sam Najman spodziewa się, że jego kolejny powrót z pięściarskiej emerytury spotka się z wielkim zainteresowaniem ze strony fanów, którzy zapłacą niemałą kwotę za obejrzenie walki w systemie Pay Par View. Wyliczenia pięściarza dotyczące potencjalnego zarobku mogą szokować, nie da się ukryć, że "El Testosteron" obiecuje sam sobie bardzo wiele.

Dziennikarz „Super Expressu” biegnie 180 km, aby pomóc potrzebującemu RELACJA NA ŻYWO "Długi" pokonał połowę dystansu #ZadyszkaDlaKrzyśka

Jan Tomaszewski wspomina GERDA MUELLERA: Był moim KATEM, ale Lewandowski jest lepszy

Najman chce zarobić dużą kwotę na wznowieniu kariery. Mowa o zawrotnej fortunie

Jak wszyscy pamiętają, Marcin Najman wspominał, że wznowi pięściarską karierę tylko i wyłącznie, kiedy na stole pojawi się kwota 500 tysięcy złotych. Okazuje się, że marzenie eks-pięściarza o takim zarobkowaniu jest jak najbardziej możliwe, zważając na fakt, że swoją walkę z Murańskim chciałby zorganizować sam, przez co sam sobie byłby w stanie wypłacić gażę, o której mówił kilka miesięcy temu. Jak widać, Marcin Najman jest niezwykle honorowy względem swoich postanowień, i zamierza dotrzymać danego samemu sobie słowa.

Najnowsze