Najseksowniejsza polska bokserka zachwyca ciałem! W tym stroju rozpala zmysły! [GALERIA]

2019-05-09 13:03 FAN
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram Ewa Brodnicka

Boks w wykonaniu kobiet nie jest tak medialny i tak popularny, jak ten w wydaniu mężczyzn. Warto jednak obserwować walki pań, bo często prezentują naprawdę wysoki poziom umiejętności bokserskich, a ponadto wiele z nich to piękne kobiety. W Polsce równych sobie nie ma Ewa Brodnicka, która niewątpliwie jest najseksowniejszą pięściarką nad Wisłą. Swoim najnowszym zdjęciem znów rozpaliła zmysły.

Zawodniczka mieszkająca na stałe w Warszawie to obecnie liderka polskiego boksu. Na zawodowych ringach jest niepokonana, a w dodatku jest mistrzynią świata federacji WBO w wadze super piórkowej. Swoją ostatnią walkę stoczyła w październiku ubiegłego roku na gali w Lublinie. Pokonała wówczas Nozipho Bell. Obecnie jest w trakcie przygotowań do kolejnego pojedynku.

Pod koniec maja zmierzy się z byłą mistrzynią globu WBA w wadze koguciej, Janeth Perez. Polka do tej rywalizacji przygotowuje się pod czujnym okiem amerykańskiego trenera Gusa Currena, byłego szkoleniowca Tomasza Adamka. Brodnicka przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że jest aktywna w mediach społecznościowych, a szczególnie na Instagramie. Często publikuje tam gorące zdjęcia. Nie inaczej było i tym razem. Brodnicka na najnowszej fotografii pozuje w czerwonej bieliźnie, która odsłania naprawdę dużo. Kibice polskiej pięściarki są zachwyceni jej figurą.

Najnowsze