Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Kuszące kadry

Narzeczona Szpilki kusi zdjęciami z wanny. Wybrańczyk odsłoniła sporo, nie miała żadnych oporów pokazując to nagranie

2022-11-09 10:26

Kamila Wybrańczyk dostarcza mnóstwo treści w mediach społecznościowych i niemal codziennie możemy zobaczyć jej nowe fotografie, czy też nagrania. Narzeczona Artura Szpilki przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że nie ma oporów z chwaleniem się odważniejszymi kadrami. Ostatnio postanowiła pokazać krótkie nagranie z wanny, na którym odsłoniła kawałem ciała.

Media społecznościowe to obecnie najlepsza platforma do komunikacji między sportowcami, celebrytami, a ich fanami. Wystarczy chwila, aby przekazać internautom swoje myśli, plany na dzień, czy ogólnie informacje o ich życiu. Kamila Wybrańczyk doskonale zdaje sobie sprawę, że media społecznościowe mają teraz ogromną moc i robi z tego świetny użytek. Narzeczona Artura Szpilki na Instagramie jest niebywale aktywna.

Wybrańczyk kusi odważnymi kadrami. Nagranie może rozpalić

Wybrańczyk za pośrednictwem tej platformy udostępnia wiele nagrań i zdjęć. Wiele z nich dotyczy jej życia prywatnego, ale nie zapomina również o promocji produktów firmowanych jej nazwiskiem. Są to przede wszystkim kosmetyki, które cieszą się niemałym zainteresowaniem. Ale Wybrańczyk potrafi również rozgrzać użytkowników, którzy zdecydowali się ją obserwować na Instagramie.

Już niejednokrotnie publikowała fotografie, które odsłaniały jej walory. Narzeczona Artura Szpilki nie ma oporów, aby chwalić się swoim ciałem. Tym razem swoich fanów zaskoczyła krótkim nagraniem prosto z wanny. Na wideo widać nagie nogi Wybrańczyk. Można przypuszczać, że niektórym osobom mogło zabić szybciej serce patrząc na takie kadry. Skrin z nagrania znajdziecie poniżej.

Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk
PKO Ekstraklasa Raport odc. 12
Najnowsze