KSW 76: Parnasse - Rajewski

i

Autor: Materiały prasowe KSW KSW 76: Parnasse - Rajewski

Gwiazda KSW miała pracowitego sylwestra

Nie uwierzysz, co musiał zrobić gwiazdor KSW w Sylwestra. Trzeba było udzielić szybkiej pomocy, wielki szacunek!

2023-01-01 11:07

Gwiazdor KSW musiała podjąć się pilnej interwencji w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Uwielbiany zawodnik, Sebastian Rajewski, który pracuje także jako starażak, zamiast świętować musiał podjąć się pilnej interwencji. Sportowcowi należy się wielkie uznanie.

Sebastian Rajewski ma za sobą wyjątkowo ciężką noc sylwestrową. Zawodnik MMA, znany z występów w federacji KSW, postanowił pokazać na swoich mediach społecznościowtch, że w trakcie nadejścia nowego roku pracował w swojej jednostce straży pożarnej i wraz ze swoimi kolegami zmuszony był do podjęcia interwencji. 

Sebastian Rajewski spędził bardzo nietypowego sylwestra. To robił, gdy inni się bawili

O ile Sylwester dla większości mieszkańców Polski jest czasem zabawy i żegnania się ze starym rokiem, o tyle wiadome jest, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić wtedy na chwilę wytchnienia. Przekonał się o tym znany z występów w federacji KSW Sebastian Rajewski, który jako strażak musiał jechać, aby interweniować. Materiały z interwencji Rajewskiego i kolegów znalazły się na jego mediach społecznościowych, a internauci wprost rozpływają się nad postawą sportowca, który pokazał wielką klasę.

- Większość świętuje, a są też tacy, którzy dla nas w tym momencie pracują. I dla nich zawsze szacuneczek. - pochwalił zawodnika słynny dziennikarz sportowy, Maciej Turski.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany