Nie żyje mistrzyni Europy! Zmarła nagle we śnie

2020-06-28 9:38 MSo
Świeczka, znicz
Autor: East News

Świat sportów walki pogrążył się w smutku i żałobie po śmierci mistrzyni Europy w judo sprzed siedemnastu lat. 38-letnia Katrin Simper zmarła nagle i niespodziewanie we śnie. Na razie nie są znane przyczyny jej zgonu.

To kolejna nieodżałowana strata w świecie sportu. Katrin Simper była mistrzynią Europy w judo. Swój tytuł najlepszej zawodniczki na Starym Kontynencie zdobyła jeszcze pod nazwiskiem Beinroth w 2003 roku w Duesseldorfie. Nic nie zapowiadało zbliżającej się tragedii! Jak informuje JudoInside.com, kobieta zmarła nagle, we śnie.

SKANDAL! Uznany klub spadł z ligi! Wściekli kibole WPADLI na boisko i zaatakowali piłkarzy [WIDEO]

Reprezentantka Niemiec była utytułowaną zawodniczką, która w swoim dorobku miała aż trzy medale mistrzostw Europy. Złotego krążka nigdy nie udało jej się obronić. W 2004 i 2005 roku zdobywała brązowe medale w kolejno Bukareszcie i Rotterdamie. Jej najlepszy wynik na mistrzostwach świata to piąta pozycja dwanaście lat temu.

Katrin Simper miała zaledwie 38 lat. W swoim dorobku miała kilkanaście medali Pucharu Świata. Nigdy nie udało się jej jednak sięgnąć po złoto. Nigdy nie udało się jej dostać na Igrzyska Olimpijskie, choć była mistrzynią Niemiec.

27/06/2020 Wirus nie odpuszcza. Zarażony mistrz świata w judo Jorge Fonsecahttps://sport.se.pl/pozostale/wirus-nie-odpuszcza-zarazony-mistrz-swiata-w-judo-jorge-fonseca-aa-K9sF-rnVZ-Bhv5.html