Linkiewicz zarabia TRZY RAZY WIĘCEJ niż Lewandowski! NIEWIARYGODNE zarobki w FAME MMA!

2020-09-23 11:05 MD
Marta Linkimaster Linkiewicz
Autor: FAME MMA Marta Linkimaster Linkiewicz

Nie jest tajemnicą, że zawodnicy biorący udział w galach FAME MMA mogą liczyć na bardzo dobre zarobki. Ale właściwie jak wysokie są to stawki? Kanał "Dla Pieniędzy" ujawnił apanaże kilku osób startujących w przepełnionych show zmaganiach mieszanych sztuk walki. Niektórzy inkasują dużo więcej niż zawodowi sportowcy poświęcający rozwojowi w tym obszarze całe życie!

Po raz ostatni kibice mieli okazję pojawić się na gali FAME MMA jesienią ubiegłego roku, kiedy doszło do niej w gdańskiej Ergo Arenie. Kolejne dwie edycje odbyły się w zupełnie innym wydaniu, oczywiście przez wzgląd na wybuch pandemii koronawirusa. I tak jednak doskonale sprzedawał się dostęp do transmisji w systemie pay-per-view, co napędzało całą machinę i pozwalało organizacji na sowite opłacanie zawodników związanych z nią kontraktami.

KOSMICZNE ZAROBKI gwiazd FAME MMA! ASTRONOMICZNA FORSA, padają KONKRETNE KWOTY

Kanał "Dla Pieniędzy" na YouTube ujawnił, że za trwającą niespełna minutę walkę z Esmeraldą Godlewską, Marta "Linkimaster" Linkiewicz zarobiła ponad 200 tysięcy złotych! Suma ta wydaje się wręcz szokująca, a zwłaszcza gdy zestawimy ją z honorariami, na jakie mogą liczyć zawodowi sportowcy. Dla przykładu Marcin Lewandowski, znakomity polski biegacz, podczas zeszłorocznych lekkoatletycznych mistrzostw świata w Katarze wywalczył trzecie miejsce na dystansie 1500 metrów i zainkasował "raptem" 79 tysięcy złotych, a więc trzykrotnie mniej (za: zagranie.com).

FAME MMA to prawdziwa żyła złota, a doniesienia na temat pieniędzy przepływających przez tę organizację tylko to potwierdzają. Sportowcom związanym z innymi dyscyplinami pozostaje jedynie zaakceptować aktualny stan rzeczy i po prostu dalej ciężko pracować w pogoni za własnymi marzeniami, jakich z pewnością wszyscy mają bardzo wiele.

Amadeusz Ferrari był szantażowany przez Don Kasjo! [Arena Koloseum]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze