Conor McGregor

i

Autor: Instagram/thenotoriousmma Conor McGregor

Miliony Irlandyczka

Niewyobrażalne zarobki Conora McGregora. Gdy poznacie te sumy, usiądziecie z wrażenia, gigantyczny majątek

2022-08-17 16:08

Nie ma na świecie bardziej rozpoznawalnego i bardziej charyzmatycznego zawodnika niż Conor McGregor. Irlandczyk przez wiele lat był największą gwiazdą UFC i niewykluczone, że do oktagonu jeszcze wróci. Podczas kariery zdołał jednak zarobić ogromne pieniądze, a jego obecny majątek jest wręcz nie do wyobrażenia. Kwoty dotyczące McGregora są wręcz astronomiczne.

Jeśli trzeba byłoby wskazać na jedną z najbardziej wpływowych postaci ze świata sportu, to w takim gronie na pewno znalazłby się właśnie Conor McGregor. Zawodnik mieszanych sztuk walki zrobił niesamowitą karierę i choć jego ostatnie poczynania w oktagonie nie zachwycały, wciąż może liczyć na wielomilionowe kontrakty od amerykańskiej federacji UFC.

Dariusz Michalczewski skrywa w domu gigantyczny skarb! "Tiger" dostał go na zakończenie kariery, to rzadkość

Conor McGregor majątek. Niewyobrażalne sumy

Nie da się ukryć, że w pewnym etapie jego kariery umowy z UFC stanowiły główną część zarobku McGregora. Gdy Irlandczyk stał się rozpoznawalny na całym świecie, zyski czerpał również z innych źródeł i dorobił się ogromnego majątku. McGregor niejednokrotnie "szpanował" na Instagramie drogimi samochodami i pięknymi posiadłościami.

Tyson Fury zszokował w dniu urodzin. Jego decyzja wywołała konsternację, trudno za nim nadążyć

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 1

Według zestawienia magazynu "Forbes" Conor McGregor w 2021 roku zarobił aż 180 milionów dolarów, co uplasowało go na szczycie najlepiej opłacanych sportowców na świecie. Magazyn wycenił zawodnika na 200 mln. Te zyski pochodzą przede wszystkim z udziału w wielkich walkach. Ale w ubiegłym roku McGregor dokonał niebywałej transakcji.

Irlandczyk w 2018 roku ruszył z marką whisky o nazwie "Proper Twelve". Trzy lata później sprzedał część swoich akcji za... 600 mln dolarów. Majątek McGregora to również wiele pięknych i drogich sportowych aut, czy mnóstwo cennych zegarków, którymi Irlandczyk uwielbia się chwalić. Pewne jest jedno, jeśli zawodnik wróci do oktagonu to na pewno nie po to, żeby ratować domowy budżet.

Najnowsze