Nitras bez hamulców rozjechał Morawieckiego. Porównał go do Najmana, tego się nie odkręci!

2020-11-26 12:57 md
Marcin Najman, Mateusz Morawiecki
Autor: Foto SE Marcin Najman, Mateusz Morawiecki

W ostatnich dniach wiele osób żyło skandalem, do którego doszło podczas walki FAME MMA 8 z udziałem Marcina Najmana. Były bokser musiał zmierzyć się później z krytyką z każdej strony, a jego nazwiska użył nawet polityk Platformy Obywatelskiej, Sławomir Nitras, wykorzystując postać sportowca do zakpienia z... premiera Polski, Mateusza Morawieckiego!

To, co wydarzyło się przy okazji gali FAME MMA 8, na długo zapisze się w pamięci wszystkich sympatyków tej federacji. I nie tylko ich. Marcin Najman miał stoczyć pojedynek z "Don Kasjo" na zasadach bokserskich w małych rękawicach, po czym najpierw swojego rywala obalił do parteru, a następnie - już po otrzymaniu ostrzeżenia - kopnął. W efekcie sędzia zakończył pojedynek, a mimo to w klatce i tak długo było jeszcze niespokojnie. Pomiędzy zawodnikami wrzało już bowiem od dawna.

Walka Marcina Najmana z Don Kasjo USTAWIONA?! Stanowcze słowa

Chcąc czy nie, o tych wydarzeniach usłyszała praktycznie cała Polska. Odnieść się do nich postanowił także... polityk PO, Sławomir Nitras. - Mi Morawiecki coraz bardziej przypomina tego boksero-komentatora z TVP, pana Najmana, który co nie wyjdzie, to leży. Niestety w takiej sytuacji znajduje się i pan Morawiecki, a siłą rzeczy także polski rząd i państwo. Trudno dostrzec dobre rozwiązanie w perspektywie budżetowej - stwierdził przedstawiciel opozycji.

Nitras drwi z premiera. Porównał go do Marcina Najmana

Jak widać zatem walka - czy raczej "walka" - którą Najman stoczył minionej soboty z "Don Kasjo" odbiła się naprawdę szerokim echem, gdyż zawędrowała nawet i do kręgów politycznych. Sam były pięściarz często zajmuje swoje stanowisko w kwestii polityki wypowiadając się między innymi dla "TVP Info".

Najnowsze