Don Kasjo - Norman Parke

i

Autor: Instagram / FAME MMA Don Kasjo - Norman Parke

Norman Parke pochwalił "Don Kasjo" i... Zaraz wbił mu bolesną szpilkę | KOLOSEUM

2021-09-28 16:36

Na gali FAME MMA kolejny raz wystąpi Norman Parke. Irlandczyk z Północy zmierzy się z Borysem "Diabłem Tasmańskim" Mańkowskim w jednej piętnastominutowej rundzie. Przed jedenastym wydarzeniem freak-fightowej organizacji wbił szpilkę swojemu byłemu przeciwnikowi, Kasjuszowi "Don Kasjo" Życińskiemu, przy okazji go lekko chwaląc!

Norman Parke podbił serca wielu fanów freak-fightowej organizacji FAME MMA, pokonując na jubileuszowej, dziesiątej gali Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. Podczas kolejnego wydarzenia zmierzy się z byłym mistrzem organizacji KSW, Borysem Mańkowskim. Z "Diabłem Tasmańskim" zmierzy się w formule brudnego boksu. Jedna runda bez żadnych przerw potrwa 15 minut. Rękawice do MMA gwarantują brutalne starcie. - Nikt nie wie, co dokładnie się wydarzy. Jedno wiem! Nawet jeśli mnie naruszy, ciągle będę na niego napierał. Jeśli rozbije mi twarz, ciąglę będę na niego napierał! Będę tam cały czas - mówił w rozmowie z "Super Expressem" Parke.

Norman Parke przez problemy z KSW nie zawalczy dla FAME MMA? Wściekł się: "Czemu, k***a, tak ma być?" | KOLOSEUM

Parke pochwalił "Don Kasjo" i... nagle wbił mu szpilkę

"Stormin" nie omieszkał ocenić także pojedynku Marcina Wrzoska z "Don Kasjo". Polski Zombie ma być jego zdaniem faworytem. - Walka będzie trwała sześć rund. Oczywiście, że stawiam na Wrzoska. Jest niezły pięściarsko. Myślę, że Wrzosek wygra, ale... Kasjusz ma twardą szczękę, jest niezły kondycyjnie - pochwalił byłego rywala. Po chwili nie omieszkał, lekko wbić mu szpilki.

- "Don Kasjo" nie korzysta ze swoich atrybutów, tak jak by mógł. Powinien lepiej używać swojego zasięgu, gdy walczył ze mną - przyznał Parke.

Norman Parke ODEJDZIE z FAME MMA?! Jest WŚCIEKŁY: Czemu KUR** tak ma być?!

Czy to będzie ostatni pojedynek Parke'a dla FAME MMA? Ten nie ukrywa, że ma propozycje też z innych organizacji. Na razie nie zdradził jednak, o kogo chodzi. - Chcę być wynagrodzony za wartość, którą prezentuję! Jest wiele innych organizacji, które proponują mi walki. Zaproponowano mi naprawdę dobre pieniądze za pojedynek dla jednej z nich. Nie powiem, kim są, ale dają naprawdę dużo. FAME MMA jest dla mnie dobrym miejscem, bardzo mi pomogli. Prawdopodobnie będą chcieli, bym się mierzył z "Don Kasjo", z "Popkiem" czy z kimś innym. Jest dużo opcji dla mnie - kończy Parke.

Sonda
Kto wygra walkę Norman Parke - Borys Mańkowski na FAME MMA 11?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany