FAME MMA 6. Marta Linkiewicz wraca na ring: "Więcej nie dam du**y". Jest też Najman

2020-01-27 21:27 MSo
Marta Linkiewicz
Autor: www.instagram.com/linkimaster

Pod koniec marca tego roku odbędzie się kolejna edycja gali MMA, w której mierzą się celebryci i postaci znane ze świata internetu - YouTuberów czy influencerów! 27 stycznia ogłoszone zostały pierwsze cztery pojedynki - potwierdziły się doniesienia, że w walce wieczoru Marta "LinkiMaster" Linkiewicz zmierzy się z Kamilą "Zusje" Smogulecką. Kto jeszcze pojawi się w ringu w Częstochowie?

Organizacja FAME MMA pod koniec marca zorganizuje kolejną galę w Częstochowie! Impreza oznaczona numerem 6 zapowiada się bardzo ciekawie. Wraz ze startem sprzedaży biletów, ogłoszono pierwsze cztery pojedynki. Wyzwania do dwóch z nich zostały rzucone podczas ostatniego wydarzenia w gdańskiej Ergo Arenie!

28 marca w Częstochowie w walce wieczoru Marta "LinkiMaster" Linkiewicz wraca do ringu, by zmierzyć się z Kamilą "Zusje" Smogulecką. – Więcej nie dam du**y w oktagonie. Ćwiczę ostro. Będzie, k***a nie wiem, moc. Tak będzie – zapowiedziała "LinkiMaster" podczas FAME MMA 5! W październiku wyzwanie Marcinowi "El Testosteron" Najmanowi rzucił Piotr "Bestia" Piechowiak. - Jak Najman chce, to Piotrek pokaże mu, co to znaczy "prawdziwy sportowiec", jak wygląda prawdziwy sportowiec i jak bije prawdziwy sportowiec - mówił w rozmowie z MMANews.pl menedżer zawodnika.

W poniedziałek potwierdzono również kolejne dwa pojedynki. Właściciel federacji FAME MMA, Wojtek Gola wejdzie do klatki z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim. Obaj w ostatnim pojedynku zaliczyli porażki - pierwszy z nich z Joelem "JMX" Morrisem, a drugi z Szymonem "Isamu" Kasprzykiem. W klatce pojawi się także Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz debiutujący w ringu, były uczestnik "Ex na plaży" Maciej Rataj.

Cała karta walk nie została jeszcze ogłoszona. Wiadomo, że na gali dojdzie do ośmiu pojedynków, w których zawalczy dziewięciu debiutantów! Na ten moment znamy ich trzech - "Zusje", Rataj i "Bestia" do klatki nie mieli jeszcze okazji wejść. Kto znajdzie się wśród pozostałych zawodników? Kontrakt na walkę miał podpisać Marek "Kruszwil" Kruszel, plotki głoszą natomiast, że w klatce pojawi się także raper "Sobota" czy Jakub "Kubańczyk" Flas.