Denis Bad Boy Załęcki i Dawid Crazy Załęcki

i

Autor: Instagram Denisa Załęckiego i YouTube ZRZUT EKRANU Denis "Bad Boy" Załęcki i Dawid "Crazy" Załęcki

Ojciec i syn zawalczą na jednej gali. Wyjątkowa sytuacja na High League 3! Klan Załęckich z dwoma wygranymi?

2022-05-31 16:13

Takie sytuacje nie zdarzają się często! Na High League 3 w trójmiejskiej Ergo Arenie do klatki wyjdą... ojciec i syn. Dawid "Crazy" Załęcki (44 l.) i Denis "Bad Boy" Załęcki (25 l.) zawalczą jednego wieczoru. O komplet zwycięstw łatwo jednak nie będzie. Zwłaszcza, że rywale są mocno skonfliktowani z tym klanem.

Zbliża się kolejna gala organizacji High League. Już 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie Wysoka Liga zorganizuje swoje trzecie wydarzenie. Podczas drugiej konferencji prasowej doszło do wyjątkowego panelu "podwyższonego ryzyka". Na scenie pojawiły się cztery osoby, które są ze sobą poważnie skonfliktowane. Dwie z nich są powiązane rodzinnie - to ojciec Dawid "Crazy" Załęcki i jego syn Denis "Bad Boy" Załęcki. Do zadymy doszło podczas pierwszej konferencji, gdy Alan Kwieciński został przez nich zaatakowany na publiczności. 

High League 3: Ojciec i syn zawalczą na jednej gali

Ani jednego, ani drugiego nie czeka łatwe zadanie. "Bad Boy" wejdzie do klatki z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem, który był mistrzem świata w K-1. Zła krew między nimi aż buzuje. Jego ojciec wyjdzie do klatki z byłym rywalem syna, Alanem Kwiecińskim. "Crazy" nie podał ręki rywalowi. - Nie zrobię tego dopóki nie pogodzi się z moim synem - zamknął temat. Czy ojciec i syn triumfują i będą mieli dwa powody do świętowania?

Oglądaj wywiad z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem przed walką z Denisem Załęckim na High League 3!

Don Diego pewny siebie przed walką z Denisem Załęckim na High League 3

High League 3: Kiedy gala? Jak wykupić PPV?

Gala High League 3 odbędzie się w sobotę, 4 czerwca. Transmisja tylko w systemie PPV na HighLive.tv! Dostęp można wykupić, klikając w ten adres. KLIKNIJ I KUP PPV NA HIGH LEAGUE 3. Relacja na żywo z gali High League 3 na Sport.se.pl.

Sonda
High League czy Fame MMA? Co wolisz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze