Mateusz Murański miał depresję z powodu hejtu? „Uciekł gdzieś w te używki”

i

Autor: Facebook / Mateusz Murański Mateusz Murański miał depresję z powodu hejtu? „Uciekł gdzieś w te używki”

Pilny komunikat!

Pilny komunikat High League w związku ze śmiercią Mateusza Murańskiego. Podjęto decyzję, jest komentarz

2023-02-09 12:48

Federacja High League podjęła pilną decyzję w związku ze śmiercią Mateusza Murańskiego. Władze federacji podjęły decyzję o tym, aby przełożyć pierwszą konferencję przed nadchodzącą galą. Przypomnijmy, że na szóstej edycji wydarzenia miał wystąpić ojciec zmarłego, Jacek Murański, który miał walczyć z Marcinem Najmanem.

Mateusz Murański zmarł niespodziewanie w wieku 29 lat i jego odejście wywołało bardzo duże emocje w świecie polskiego freak-fightu. Zewsząd popłynęły kondolencje dla rodziny i przyjaciół zmarłego, a swoje komunikaty umieściły także federacje freak-fightowe, w których występował Murański, a więc Fame MMA i High League. Na tej drugiej gali miało dojść do pojedynku ojca zmarłego, Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem. Organizacja ogłosiła właśnie na swoich mediach społecznościowych, że konferencja przed galą zostanie przesunięta i ma to związek ze śmiercią Murańskiego.

High League przesuwa swoją konferencję. Ważny komunikat ze strony federacji

O przesunięciu daty konferencji prasowej High League poinformowało za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

- W związku z zaistniałą sytuacją podjęliśmy decyzję o przełożeniu pierwszej konferencji HIGH League 6. O nowej dacie wydarzenia poinformujemy wkrótce.  - poinformowali przedstawiciele federacji freak-fightowej za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Listen on Spreaker.
Najnowsze