Popek mieszka jak prawdziwy lord. Tylko popatrzcie na zdjęcia jego domu, zapierają dech!

2021-12-25 7:43
Popek
Autor: SE Popek

Popek w swoim domu może spokojnie wypoczywać. Ogromnych rozmiarów posiadłość pozwala mu naładować baterie po wyczerpujących treningach, walkach czy koncertach. Regeneracja przychodzi tym łatwiej, że lokalizacja nieruchomości pozostaje tajemnicą. Wiadomo jednak, jak wygląda dom Popka. Te wnętrza robią ogromne wrażenie nawet na osobach, które niezbyt przepadają za sportowcem i muzykiem.

Popek po latach mieszkania w Warszawie wreszcie postanowił zaznać spokoju i wyprowadzić się ze stolicy. Wiadomo, że w przeszłości swój azyl miał na stołecznym Wilanowie. Jednak w jednym z programów postanowił zdradzić, że od jakiegoś czasu jego dom znajduje się już poza Warszawą. Gdzie dokładnie? Tego sportowiec i muzyk nie chciał powiedzieć. Wygląda jednak na to, że z dala od zgiełku wielkiego miasta Popek ma wszystko co najpotrzebniejsze. Na jego Instagramie pojawiały się zdjęcia z prywatnych czterech ścian, dzięki czemu możemy dokładnie zobaczyć jak mieszka Popek. A nieruchomość musi budzić podziw wśród fanów. Sporych rozmiarów posiadłość pozwala na odpowiednią regenerację. Jak wyglądają wnętrza domu Popka? Sprawdźcie w poniższej galerii.

Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie z synem i się zaczęło! Takiej wiadomości nie mógł się spodziewać

Dom Popka. Tu każdy ma swoje miejsce

Na zdjęciach widać dokładnie, że w domu Popka dba się o każdego domownika. Jemu samemu niczego nie brakuje, podobnie jak córeczce. Dziewczynka nie może narzekać na przykład na brak zabawek, które kochający tata chętnie jej wręcza i czasem nawet bawi się nimi. Popek ma również pieska, który bardzo swobodnie czuje się w domu zawodnika MMA. Zwierzę również ma swój kąt, który jest dość sporych rozmiarów. To wciąż nie wszystko. Dom Popka ma jeszcze sporo tajemnic!

Mateusz Gamrot zaatakował Conora McGregora! Znokautował rywala i zaskoczył kibiców UFC

Sonda
Czy podoba Ci się dom Popka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze