Popek opowiedział o swoim dramatycznym dzieciństwie. Prawda o jego rodzicach jest szokująca

2022-01-05 7:13
Popek
Autor: SE Popek

Dzisiaj Popek może mówić o sobie, jako człowieku spełnionym pod względem artystycznym, sportowym i prywatnym. Idol polskiej młodzieży miał jednak trudny start w życiu. W jednym z wywiadów zawodnik MMA opowiedział o relacjach z rodzicami, które, delikatnie mówiąc, nie były najlepsze. Jak sam podkreślił, to nie oni go wychowali. Jak wyglądało dzieciństwo jednego z najpopularniejszych polskich artystów?

Popek dzisiaj nie musi martwić się o byt. Na muzyce i walkach w MMA dorobił się niezłych pieniędzy, dzięki czemu może choćby mieszkać w imponującym domu, którego zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej. Okazuje się jednak, że w dzieciństwie idol młodzieży nie miał łatwo. Wszystko przez sytuację w domu, gdy jego rodzice się rozstali. Jakiś czas temu w rozmowie z Onetem Popek mocno się otworzył i opowiedział o przeszłości, która wielu po prostu by złamała. On, mimo wszelkich przeciwności, wyszedł na prostą i dziś stara się być inspiracją dla młodszego pokolenia. Opowieść, którą przytoczył sam zainteresowany jest smutna i z pewnością nikt nie będzie mu jej zazdrościł.

Niewiarygodne, jak Marcin Najman wyglądał w młodości! Zdjęcie "El Testosterona" zwala z nóg, co za przemiana

Popek o rodzicach. Wychowała go ulica

W wywiadzie Popek przedstawił wiele interesujących faktów na temat swojej młodości. - Moje mieszkanie z rodzicami przypomina mi o tym, jakie miałem nieszczęście w dzieciństwie i jakiego farta mam w życiu dorosłym. Doceniam to, co mam; w jakich warunkach żyję teraz - odpowiedział na pytanie o wspomnienia z rodzinnego domu Popek. - Byłem porzuconym dzieciakiem. Ojciec poszedł w swoją stronę, a matka z konkubentem w swoją. Ja trafiłem do poprawczaka. Ale dziś siedzimy sobie tu i o tym rozmawiamy - przekazał dalej sportowiec i muzyk. Zaznaczył również, że wychowała go przede wszystkim ulica. - Mnie wychowała ulica. Nie wychowali mnie, bo nie mieli na mnie wpływu, jak miałem 12-13 lat. Wychowywałem się sam, w różnych zakątkach świata, przy pomocy ludzi, których poznałem - wyjaśnił szczegółowo.

Tomasz Adamek szczerze o piciu alkoholu! Jego organizm się zbuntował [TYLKO U NAS]

Popek na grobie ojca

Popek, choć nie miał najlepszego kontaktu z rodzicami, to pojawia się na grobie swojego ojca, który zmarł w lipcu 2006 roku. Miejsce to pojawia się również w scenie z filmu "Popek za życia". Sportowiec udał się na cmentarz w Legnicy i spędził tam dłuższą chwilę. Z tatą pożegnał się słowami: - Dobra Rysiu, muszę lecieć na koncert, wpadnę na Święto Zmarłych.

Sonda
Czy lubisz Popka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze