Niewiarygodne, jak Marcin Najman wyglądał w młodości! Zdjęcie "El Testosterona" zwala z nóg, co za przemiana

2021-12-28 22:06
Marcin Najman za młodu
Autor: Instagram/ marcin.najman Marcin Najman za młodu

Marcin Najmana bez wątpienia zalicza się do grona najbardziej rozpoznawalnych sportowców w Polsce i ciężko wyobrazić sobie kogoś, kto nie słyszałby nazwiska częstochowskiego pięściarza. Mało kto jednak może wiedzieć, jak "El Testosteron" wyglądał w czasach swojej młodości. Okazuje się, że od tamtej pory zmieniło się naprawdę wiele, bo patrząc na zdjęcie Marcina Najmana sprzed lat aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

Internauci niejednokrotnie mieli już okazję przekonać się, że Marcin Najman czuje się w mediach społecznościowych jak ryba w wodzie, dzieląc się kolejnymi zdjęciami i postami w sieci, często komentując wydarzenia sportowe oraz to, co dzieje się chociażby w świecie polityki. Ciężko sobie przez to wyobrazić kogoś, kto nie wiedziałby kim jest Marcin Najman. Częstochowski pięściarz jest również jednym z ojców chrzestnych polskiego freak fightu, walcząc w oktagonie w czasach, gdy MMA dopiero raczkowało w kraju nad Wisłą. Wizerunek Marcina Najmana jest więc powszechnie znany, jednak nie wszyscy mogą wiedzieć, jak "El Testosteron" wyglądał w przeszłości, a jak się okazuje, przez kilkanaście lat w wyglądzie Najmana zmieniło się naprawdę wiele.

Kamil Stoch dostał niespodziewany prezent na święta! Pokazał zdjęcie z żoną i wszystko wyjaśnił

Marcin Najman pokazał zdjęcie z młodości! "El Testosteron" zmienił się nie do poznania

Podczas Świąt Bożego Narodzenia, Marcin Najman miał okazję odwiedzić swój dom rodzinny, w którym odkopał rodzinny albumu ze zdjęciami. Jak się okazuje, krył on naprawdę wiele tajemnic i częstochowski pięściarz postanowił odkryć jedną z nich. "El Testosteron" opublikował bowiem na Instagramie swoje zdjęcie z młodości pokazując, jak bardzo zmienił się na przestrzeni lat. Patrząc na zdjęcie Najmana z przeszłości aż trudno uwierzyć, że to naprawdę ta sama osoba - jedyną różnicą nie są tylko bujne, czarne włosy na głowie "El Testosterona". To trzeba zobaczyć. Sprawdźcie, jak Marcin Najman wyglądał za młodu, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Żona Krzysztofa Piątka pokazała nagie piersi! Zdjęcie z wakacji trafiło do sieci, szok!

Sonda
Czy dojdzie do walki Jacek Murański vs Marcin Najman?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze