Tomasz Adamek

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Tomasz Adamek wróci na ring po ponad trzyletniej przerwie

Tomasz Adamek szczerze o piciu alkoholu! Jego organizm się zbuntował [TYLKO U NAS]

2021-12-29 10:15

Tomasz Adamek po ponad trzyletniej przerwie ponownie wyjdzie do ringu. Między linami mamy go zobaczyć w kwietniu przyszłego roku na gali w Polsce. - Jestem już umówiony z jednym z polskich promotorów, imprezę zorganizuje telewizja Polsat - zdradził nam "Góral" z Gilowic.

"Super Express": - Jak spędziłeś święta Bożego Narodzenia?

Tomasz Adamek: - Jak co roku, była moja szwagierka z mężem i z dziećmi, córka z mężem, moja żona Dorota oraz nasza druga córka. Zjedliśmy tradycyjną wigilijną kolację. Prezentami zajmuje się z kolei żona z córkami. Pod choinkę dostałem ciepły sweter i eleganckie spodnie. W tym roku losowaliśmy, kto komu ma dać prezenty - ja wylosowałem zięcia a on mnie, także wymieniliśmy się podarkami. Sylwestra spędzimy rodzinnie i spokojnie w domu. Tylko nie pytaj mnie o noworoczne postanowienia, nie robię ich, bo górale są przecież grzeczni przez cały rok.

- Po raz kolejny wracasz na ring. Po co ci to?

- Zgadza się. Na wiosnę stoczę pierwszą walkę, a później pożegnalną. Nie wiem jeszcze w jakim mieście, to się ciągle zmienia. Jestem już umówiony z jednym z polskich promotorów, a galę zorganizuje telewizja Polsat. Walczę, bo po pierwsze się nudzę, a po drugie trening i sport to przecież samo zdrowie.

Niebywałe, jak przez lata zmieniał się Tomasz Adamek! Zobacz, jak wygląda dzisiaj

- Ale chyba nie boks, w którym się tak dużo obrywa po głowie?

- Robiłem kilka lat temu badanie mózgu i lekarz powiedział mi, że nie ma żadnych zmian. Dodał, że wygląda to tak, jakbym w życiu nie stoczył żadnej walki. Trzeba robić tak, żeby unikać ciosów w ringu, a ja to potrafię. Na razie jeszcze nie trenuję, jedynie biegam każdego dnia po kilka mil. Staram się też nie objadać, ale nigdy nie byłem wielkim żarłokiem. Jem tylko wtedy, kiedy jestem głodny, a nie łakomy. Zwykle spożywam dwa posiłki dziennie, ważę około 100 kilogramów. Moja dieta zawiera mało węglowodanów, jeśli już to ryż i kasza gryczana, jem też mięso, ryby oraz piję dużo wody. Do tego zero cukru i mało owoców.

- A jak u ciebie z piciem alkoholu?

- Bardzo mało, bo nie mogę pić. Jeśli sobie pofolguję, to później dwa dni choruję i właśnie dlatego nie piję. Moje ciało nie toleruje alkoholu.

- Andrzej Wasilewski przyznał, że twój powrót na ring to wstyd. Co ty na to?

- Tak, mówili mi, że udzielił jakiegoś wywiadu na mój temat. Ja uważam, że on zazdrości, że nie zawalczę na jego gali. Zapewniam go jednak, że jeszcze dwa razy zobaczy mnie w ringu.

Tomasz Adamek wystawił córce bajkowe wesele! Znamy szczegóły, stawki szokują [TYLKO U NAS]

- Telewizja Polsat dobrze ci zapłaci?

- Tak, prezes Solorz zawsze dobrze mnie wynagradzał. Mogłem te dwie walki stoczyć w USA, ale wybrałem Polskę, bo tam mam najwięcej fanów i bardziej mi się to opłaca. Polscy kibice chcą mnie ciągle oglądać.

- Ale żona chyba najchętniej by cię nie wypuściła z domu?

- Przekonałem ją, że jest to dla mnie ważne. Oddała mi dwa paszporty, polski i amerykański, weźmie urlop i pojedzie ze mną do Polski. Główny obóz treningowy będę miał na Florydzie, ale na dwa tygodnie przed walką polecę do Polski, by się zaaklimatyzować. Rok 2022 będzie mój!

Ciężko uwierzyć ile zarobił Tomasz Adamek. Jego majątek można liczyć w dziesiątkach milionów! Powalające kwoty!

Sonda
Czy Tomasz Adamek powinien wracać do ringu?
Tomasz Adamek tańczy na weselu swojej córki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze