Niebywałe, jak przez lata zmieniał się Tomasz Adamek! Zobacz, jak wygląda dzisiaj

2021-12-01 14:32
Tomasz Adamek
Autor: PRZEMYSLAW JACH/SE Tomasz Adamek

Tomasz Adamek jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Dziesiątki tysięcy kibiców czekają na jego wielki powrót do ringu, który ma mieć rzekomo miejsce jeszcze w tym roku. Z okazji 45 urodzin naszego "Górala" sprawdzamy, jaką metamorfozę przeszedł na przestrzeni całej swojej kariery aż po dziś dzień. Aż trudno w to uwierzyć!

Tomasz Adamek ma wracać na ring! Fani boksu czekają na ten moment, by pożegnać byłego mistrza świata na polskiej ziemi. Niewykluczone, że stanie się to już w 2022 roku. - Wracam na pewno na jedną walkę, jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to zrobimy drugą i na tym koniec. Dłużej nie będę przeciągał - powiedział były posiadacz pasów cytowany przez RingPolska.pl. "Góral" nie myśli już o wielkich startach, ale chciałby po raz ostatni wejść między liny przed polską publicznością. Adamek nie chciałby w sztuczny sposób przeciągać swojej kariery.

NIE PRZEGAP! Kolejne wielkie wyzwanie przed Wachem. "Chcę mu napsuć jak najwięcej krwi" [TYLKO U NAS]

Tak zmieniał się Tomasz Adamek

Z okazji 45. urodzin polskiego mistrza świata przypominamy, jak przez lata zmieniał się wielki sportowiec znad Wisły. Pochodzący z Gilowic Tomasz Adamek, który karierę zaczynał na przełomie XX i XXI wieku, sięgnął sportowego szczytu. Był mistrzem świata organizacji IBO, WBC czy IBF. Bił się także o pas mistrza globu organizacji WBC kategorii ciężkiej z Witalijem Kliczko. Sędzia przerwał starcie w dziesiątej rundzie.

Zobacz w galerii poniżej, jak przez lata zmienił się Tomasz Adamek!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze