Popek

i

Autor: SE Popek

Ocieka bogactwem

Popek utonął w morzu pieniędzy. Pokazał na zdjęciu prawdziwą fortunę!

2023-05-11 15:13

Popek to jedna z gwiazd sportu i muzyki, która nie może nigdy narzekać na zainteresowanie fanów. Swoje talenty znany raper przekuł w sukces i z pewnością nie może narzekać na stan własnego konta. Autor wielu przebojów, które śpiewa za nim młodzież, od jakiegoś czasu zaangażował się w projekt walk na gołe pięści - Gromda. Właśnie w związku z kolejnymi wydarzeniami tej federacji pojawiło się zdjęcie, na którym Popek pozuje w morzu gotówki.

Choć sam Popek nie próbował jeszcze swoich sił w walkach na gołe pięści i skupia się przede wszystkim na przygotowaniach do starć w formule MMA, to od dłuższego czasu jest jedną z czołowych twarzy federacji Gromda. Raper, będący jednocześnie miłośnikiem sztuk walki, regularnie publikuje na Instagramie wpisy zachęcające do śledzenia brutalnych i pełnych krwi zmagań. Tym razem zapowiedź była naprawdę bogata. I to nie tylko w treść. Na zdjęciu Popek pozuje wraz z szefem organizacji Andrzejem Grabowskim oraz dwoma wojownikami. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie otoczenie, w jakim znalazła się wspomniana czwórka. To wnętrze aż opływało pieniędzmi i złotem!

Artur Szpilka wygraża Pudzianowskiemu! Mocna zapowiedź „Szpili” przed walką na PGE Narodowym

Popek w morzu gotówki

Zapowiedź kolejnych wydarzeń na galach Gromda została utrzymana w iście amerykańskim stylu. Nie tylko dlatego, że na wspomnianej fotce pojawiły się polskie i amerykańskie chorągiewki. Wydarzenia sportowe w Stanach często opakowane są w luksusową oprawę. Popek i Gromda poszli podobną ścieżką. Wokół zgromadzonych rozsypano bowiem morze banknotów, w których z powodzeniem można byłoby się kąpać! Złotem mieni się także łańcuch na szyi Popka oraz pas na ramieniu Grabowskiego.

Krzysztof Radzikowski przestał to ukrywać. Szał wśród fanów. Nawet Arkadiusz Tańcula się nie powstrzymał

Tak Popek zapowiada hit na Gromdzie

Cały wpis jest przede wszystkim zapowiedzią hitowej walki o pas federacji Gromda. W pojedynku tym zmierzą się niezwykle twardzi zawodnicy, których pokochała publiczność. Nieustępliwy "Don Diego" skrzyżuje gołe pięści z silnym "Balboą". "Gromda już 26 maja. Hitowe starcie Don Diego vs. Balboa" - napisał na Instagramie Popek, zachęcając jednocześnie fanów do wykupienia transmisji. Jego wpis bardzo szybko zdobył popularność na portalu społecznościowym.

"Ale tam sa stare pieniadze sprzed denominacji" - śmiał się jeden z komentujących. "Super Popuś" - komplementował inny obserwujący.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze