Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Prawda o Mariuszu Pudzianowskim i upijaniu się alkoholem wyszła na jaw! Jesteśmy w wielkim szoku

2021-12-04 12:17

Mariusz Pudzianowski niemal codziennie publikuje w sieci motywacyjne filmiki, na których zagrzewa swoich fanów do zdrowego trybu życia. Wydawało się więc, że u "Pudziana" nie ma miejsca na alkohol i inne używki. Najnowsze wyznanie zawodnika KSW pokazuje jednak, że to nie do końca prawda. Bez żadnych oporów Pudzianowski opisał swój stosunek do wyskokowych napojów i po tym można być naprawdę zaskoczonym!

Dla wielu młodych adeptów sportów walki i sportów siłowych Mariusz Pudzianowski jest wzorem godnym do naśladowania. Mimo upływających lat, "Pudzian" nie odpuszcza i regularnie odwiedza siłownię, a niemal codziennie rano wstaje na trening biegowy, by zachować dobrą kondycję. Wielu fanów domyślało się, że w życiu ich idola, które wypełnione jest ćwiczeniami i ciężką pracą, nie ma miejsca na zabawę. Prawda okazała się zupełnie inna. Jeden z ciekawskich kibiców postanowił zapytać pod filmikiem Pudzianowskiego na Facebooku o alkoholowe przyzwyczajenia byłego mistrza świata strongmanów. Jedna z największych gwiazd MMA w kraju nie unikała odpowiedzi i szczere wyznanie "Pudziana" z pewnością wielu mocno zaskoczyło.

Krzysztof Radzikowski musiał przygotować się na straszny ból. Wielu by tego nie wytrzymało, ogromne poświęcenie

Pudzianowski dostał pytanie o alkohol. Zaskakująca odpowiedź

Mariusz Pudzianowski wielokrotnie udowadniał już, że w mediach społecznościowych jest niekwestionowaną gwiazdą. Pod regularnymi publikacjami "Pudziana" na Facebooku i Instagramie pojawia się lawina komentarzy. Sam zainteresowany chętnie wchodzi w interakcję z kibicami, odpisując im na nurtujące kwestie. Tak było również i tym razem, gdy jeden z internautów z ciekawości zapytał legendę sportu o alkohol. "Pudzian, jak ty to robisz? Codziennie trening rano, a co z kacem? Pijesz alkohol? Czy tylko trening, robota, zero %?" - bez ogródek napisał kibic. Pudzianowski szybko odpowiedział.

To, co zrobił Popek, nie spodobało się kobietom. Wystarczyła jedna decyzja, by wywołać lawinę

Mariusz Pudzianowski o alkoholu

i

Autor: Facebook Mariusz Pudzianowski o alkoholu

Mariusz Pudzianowski upija się alkoholem. Zdradził szczegóły

Okazało się, że Mariusz Pudzianowski potrafi rozgraniczyć swoje życie między obowiązki zawodowe oraz sportowe a odpowiednią organizację czasu wolnego. Taki balans jest niezwykle ważny dla kondycji psychicznej. Co do alkoholu, to "Pudzian" przyznał, że zdarza mu się go pić, a nawet więcej, choć raczej rzadko. "Prawie wcale nie piję, ale czasem jak zdrowy chłop upiję się. Jestem taki sam jak Wy wszyscy, tylko może bardziej czasami uparty i konsekwentny w działaniu" - przekazał Pudzianowski z charakterystyczną i zarazem rozbrajającą szczerością.

Sonda
Czy sportowcy mogą pić alkohol?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze