Prawda o Mariuszu Pudzianowskim i upijaniu się alkoholem wyszła na jaw! Jesteśmy w wielkim szoku

2021-12-04 12:17
Mariusz Pudzianowski
Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski niemal codziennie publikuje w sieci motywacyjne filmiki, na których zagrzewa swoich fanów do zdrowego trybu życia. Wydawało się więc, że u "Pudziana" nie ma miejsca na alkohol i inne używki. Najnowsze wyznanie zawodnika KSW pokazuje jednak, że to nie do końca prawda. Bez żadnych oporów Pudzianowski opisał swój stosunek do wyskokowych napojów i po tym można być naprawdę zaskoczonym!

Dla wielu młodych adeptów sportów walki i sportów siłowych Mariusz Pudzianowski jest wzorem godnym do naśladowania. Mimo upływających lat, "Pudzian" nie odpuszcza i regularnie odwiedza siłownię, a niemal codziennie rano wstaje na trening biegowy, by zachować dobrą kondycję. Wielu fanów domyślało się, że w życiu ich idola, które wypełnione jest ćwiczeniami i ciężką pracą, nie ma miejsca na zabawę. Prawda okazała się zupełnie inna. Jeden z ciekawskich kibiców postanowił zapytać pod filmikiem Pudzianowskiego na Facebooku o alkoholowe przyzwyczajenia byłego mistrza świata strongmanów. Jedna z największych gwiazd MMA w kraju nie unikała odpowiedzi i szczere wyznanie "Pudziana" z pewnością wielu mocno zaskoczyło.

Krzysztof Radzikowski musiał przygotować się na straszny ból. Wielu by tego nie wytrzymało, ogromne poświęcenie

Pudzianowski dostał pytanie o alkohol. Zaskakująca odpowiedź

Mariusz Pudzianowski wielokrotnie udowadniał już, że w mediach społecznościowych jest niekwestionowaną gwiazdą. Pod regularnymi publikacjami "Pudziana" na Facebooku i Instagramie pojawia się lawina komentarzy. Sam zainteresowany chętnie wchodzi w interakcję z kibicami, odpisując im na nurtujące kwestie. Tak było również i tym razem, gdy jeden z internautów z ciekawości zapytał legendę sportu o alkohol. "Pudzian, jak ty to robisz? Codziennie trening rano, a co z kacem? Pijesz alkohol? Czy tylko trening, robota, zero %?" - bez ogródek napisał kibic. Pudzianowski szybko odpowiedział.

To, co zrobił Popek, nie spodobało się kobietom. Wystarczyła jedna decyzja, by wywołać lawinę

Mariusz Pudzianowski o alkoholu
Autor: Facebook Mariusz Pudzianowski o alkoholu

Mariusz Pudzianowski upija się alkoholem. Zdradził szczegóły

Okazało się, że Mariusz Pudzianowski potrafi rozgraniczyć swoje życie między obowiązki zawodowe oraz sportowe a odpowiednią organizację czasu wolnego. Taki balans jest niezwykle ważny dla kondycji psychicznej. Co do alkoholu, to "Pudzian" przyznał, że zdarza mu się go pić, a nawet więcej, choć raczej rzadko. "Prawie wcale nie piję, ale czasem jak zdrowy chłop upiję się. Jestem taki sam jak Wy wszyscy, tylko może bardziej czasami uparty i konsekwentny w działaniu" - przekazał Pudzianowski z charakterystyczną i zarazem rozbrajającą szczerością.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze