Popek

i

Autor: YouTube Tomasza Sarary / ZRZUT EKRANU Popek

PRIME MMA odpaliło prawdziwą bombę! Popek nowym zawodnikiem freak fightowej organizacji, ważne wieści przed PRIME MMA 2

2022-07-08 17:26

Fani federacji PRIME MMA skupiają się obecnie przede wszystkim na nadchodzącej gali PRIME MMA 2, jednak tuż przed wydarzeniem, włodarze freak fightowej organizacji postawili odpalić prawdziwą bombę. Okazuje się, że federacja doszła do porozumienia z "Popkiem" i Paweł Mikołajuw został już zaprezentowany oficjalnie jako nowy zawodnik PRIME MMA.

Fani Popka ostatnio mieli okazję oglądać swojego idola w oktagonie podczas walki z Normanem Parkiem na gali FAME MMA 13. Wtedy to Paweł Mikołajuw niestety musiał przedwcześnie zakończyć udział w walce, ze względu na poważną kontuzję ręki. Po tym wydarzeniu pod znakiem zapytania stanęły kolejne ewentualne walki Popka oraz to, w czy przyjdzie nam dalej oglądać Mikołajuwa w FAME MMA. Jak się okazuje, obecnie będzie on toczył swoje starcia w innej federacji, co zostało oficjalnie ogłoszone tuż przed galą PRIME MMA 2.

Mateusz Garmot wymownie po swojej ostatniej wygranej w UFC! Ważne słowa "Gamera", taka postawa budzi respekt

Popek nowym zawodnikiem PRIME MMA! Freak fightowa federacja odpaliła prawdziwą bombę!

Na krótko przed kolejnym wydarzeniem organizowanym przez federację PRIME MMA, w mediach społecznościowych pojawił się post, który szybko wzbudził zainteresowanie fanów. - W końcu oficjalnie! Popek zawodnikiem PRIME SHOW MMA! - czytamy w oficjalnym komunikacie PRIME MMA. Jak na razie nie wiadomo jednak, z kim Mikołajuw miałby się zmierzyć w swojej kolejnej walce.

Dominik Abus nie miał zamiaru tego ukrywać! Chodzi o jego debiut w oktagonie, ujawnił całą prawdę przed PRIME Show MMA

Zobaczcie, jak Popek wyglądał bez blizn i tatuaży, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Chciałbyś zobaczyć rewanż Popek - Parke?

Popek dołącza do PRIME MMA! Federacja odpaliła prawdziwą bombę tuż przed galą PRIME MMA 2!

Do tej pory Popek stoczył łącznie 9 walk w MMA, z czego zaledwie dwie w FAME MMA. Po wygranej z Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem, musiał dopisać do swojego konta porażkę w walce z Normanem Parkiem po kontuzji ręki. W międzyczasie Mikołajuw miał walczyć z Patrykiem "Kizo" Wozińskim, jednak z pojedynku wykluczyła go kontuzja. Niewykluczone, że włodarze PRIME MMA będą chcieli doprowadzić do rewanżu Popka z Normanem Parkiem, jednak na oficjalne ogłoszenie rywala Popka będziemy musieli jeszcze poczekać.

Norman Parke chce walki z 150-kilogramowym kolosem z Senegalu! Zaskakujące słowa przed PRIME MMA 2

Marcin Wrzosek pewny siebie przed walką z ochroniarzem "Oszusta z Tindera" na PRIME MMA 2
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze