Łukasz Jurkowski

i

Autor: East News Łukasz Jurkowski

Pudzianowski - Materla: Juras wskazuje faworyta walki na KSW 70! "On jest piekielnie silny"

2022-05-27 13:31

Czy serce i charakter wystarczą Mariuszowi Pudzianowskiemu (45 l.) do wygranej z dużo bardziej utytułowanym Michałem Materlą (38 l.)? Przekonamy się o tym podczas KSW 70. Już w sobotę, 28 maja „Pudzian” i były mistrz organizacji zmierzą się w wielkim superfighcie. - Dałbym 60% do 40% na Materlę z racji jego większego doświadczenia – zapowiadał w rozmowie z „Super Expressem” Łukasz „Juras” Jurkowski.

Większość ekspertów stawia na Materlę w walce z Mariuszem Pudzianowskim. Zgadza się z tym także były zawodnik KSW, komentator i ekspert MMA! - Pamiętajmy, że Michał będzie ważył pewnie w okolicy 100 kilogramów. On jest piekielnie silny – przypomina „Juras”. Materla ostatecznie wniósł na wagę 100,5 kg. Choć z ciężarami lepiej radzi sobie „Pudzian”, to jego rywal dużo lepiej korzysta ze swojej siły w klatce. - Jakby przełożyć to na walkę, to myślę, że Michał poradzi sobie zdecydowanie lepiej niż ja – mówi Jurkowski, który na KSW 61 przegrał z Pudzianowskim.

KSW 70: Juras o walce Pudzianowski - Materla

Świetnie przygotowany Materla jest pewny swego i wychodzi do klatki pewny wygranej. Ale wielokrotny mistrz świata strongman ostro trenował do tej walki. Widać to po jego fenomenalnej formie. Dzień przed walką ważył zaledwie 116 kilogramów. Wcześniej pokazywał, jak po sparingach krwawił z nosa. - Mariusz jest takim zawodnikiem, że lepiej bije się podczas walki niż podczas treningu – przypomina Jurkowski.

NIE PRZEGAP! Michał Materla zdradza, jak skończy się jego walka z Pudzianowskim na KSW 70. "Nie ma szans, żeby... | Andrzej Kostyra

Czy Pudzianowskiemu wystarczy umiejętności, by pokonać świetnego Materlę? Serca i charakteru na pewno mu nie zabraknie! Eksperci stawiają niemal jednogłośnie na Materlę.

Juras typuje walkę Pudzianowski - Materla na KSW 70 | Andrzej Kostyra

Pudzianowski - Materla: Czytelnicy stawiają na Pudziana

Przed wielką galą KSW 70 spytaliśmy czytelników „Super Expressu”, kto ich zdaniem wygra walkę Pudzianowski – Materla. I wyniki naprawdę zaskakują! Udział w naszej sondzie wzięło blisko pięciu tysięcy czytelników. Ci nie mają wątpliwości, że triumfatorem będzie… najsilniejszy człowiek świata. Na Pudzianowskiego głos oddało blisko 70% osób. Eksperci na pewno się z tym nie zgodzą. Kto będzie miał rację?

NIE PRZEGAP! Zaskakujące wieści przed walką Pudzianowski - Materla na KSW 70. Tego nikt się nie spodziewał! Liczby szokują

Gala KSW 70 już w sobotę, 28 maja. Transmisja wydarzenia tylko na platformie streamingowej Viaplay.pl. Początek o godzinie 19:00.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze