Krystian Pudzianowski w Arenie Koloseum

i

Autor: Artur Hojny/SUPER EXPRESS Krystian Pudzianowski w Arenie Koloseum

Okropna rana

Pudzianowski pokazał nogę po operacji. Szokujący widok, szrama ciągnie się przez kilkanaście centymetrów

2022-10-13 14:42

Choć często powtarza się, że sport to zdrowie, to zawsze należy pamiętać, że uprawianie jakiejkolwiek dyscypliny może nieść ze sobą ryzyko kontuzji. Niestety, ostatnio bardzo boleśnie przekonał się o tym Krystian Pudzianowski, młodszy brat Mariusza Pudzianowskiego, który bardzo mocno uszkodził nogę w meczu piłki nożnej. Teraz pokazał on zdjęcie po operacji, na którym widać, jak wielkie rozcięcie było potrzebne, aby przeprowadzić zabieg na uszkodzonym kolanie.

Nie jest żadną tajemnicą, że większą karierę w sporcie zrobił starszy z braci Pudzianowskich, Mariusz, choć Krystian także próbował swoich sił w mieszanych sportach walki. W latach 2019-2021 stoczył on trzy walki, z których dwie wygrał, więc fani nie mogli się doczekać jego kolejnego występu. Okazuje się jednak, że w najbliższym czasie nie ma na to żadnych szans. Pod koniec września Krystian Pudzianowski brał udział w charytatywnym meczu piłki nożnej. W jednej z sytuacji noga „uciekła” i wygięła się w taki sposób, że brat legendy KSW doznał kontuzji. Szybko przewieziono go do szpitala, gdzie okazało się, że zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Taki uraz musiał skończyć się operacją, a jej efektu Krystian Pudzianowski właśnie pokazał na Instagramie.

Pudzianowski odpocznie od sportu. Okropna szrama

Krystian Pudzianowski zdecydowanie większą karierę zrobił w muzyce niż w sporcie, ale aktywność fizyczna jest dla niego bardzo ważna. Niestety, teraz czeka go spora przerwa, bo zerwanie więzadłem to poważna sprawa. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcie, jaki brat Mariusza Pudzianowskiego udostępnił na swoim profilu na Instagramie. Widać na nim, jak obecnie wygląda noga, którą uszkodził podczas meczu.

Na krótkim nagraniu widać, że rozcięcie po operacji ciągnie się od uda aż pod kolano! Rana jest bardzo szeroka i wydaje się jakby była zszyta... metalowymi zszywkami. Nawet sam Pudzianowski odniósł się do tego w żartobliwy sposób, podpisując nagranie: „Teraz cerują na zszywacze”.

Krystian Pudzianowski

i

Autor: Instagram / Krystian Pudzianowski Krystian Pudzianowski
PUDZIANOWSKI OCENIA swoje SZANSE z Khalidovem. Przyznał TO WPROST!
Najnowsze