Ring girl uwielbia chwalić się POKAŹNYM BIUSTEM. Zdradziła, czy zamierza go zmniejszyć [ZDJĘCIA]

2020-07-07 11:36 DKO
Lindsey Pelas
Autor: Instagram/lindseypelas Lindsey Pelas

Powinniśmy być przyzwyczajeni do tego, że karierę w obecnych czasach można zrobić błyskawicznie. Dzięki mediom społecznościowym dużo zyskała również jedna z najseksowniejszych ring girl na świecie. Lindsey Pelas jest dumna ze swojego biustu, który jest pokaźnych rozmiarów i często to pokazuje. Amerykanka zdradziła, czy zamierza go zmniejszyć.

Dzięki coraz większej popularności mieszanych sztuk walki, a zwłaszcza federacji UFC, na wartości zyskały również piękne panie, które towarzyszą zawodnikom w drodze na ring oraz informują fanów o numerku kolejnej rundy. Tak zwane ring girl zyskały również dzięki mediom społecznościowym. Niektóre z nich na Instagramie mają miliony obserwujących.

Narzeczona Szpilki w SEKSOWNEJ pozie. Wypina POŚLADKI na sofie, a NAGĄ pierś zakrywa kwiatem [ZDJĘCIE]

Oto Rzeźnik kobiecych serc! Kuba Rzeźniczak największym amantem polskiej piłki | FUTBOLOGIA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie inaczej jest w przypadku Lindsey Pelas. Amerykańska modelka robi niesamowitą karierę w mediach społecznościowych. Wcześniej była bohaterką kilku odważnych sesji zdjęciowych, w tym dla popularnego "Playboy'a". Jej konto na Instagramie śledzi blisko 9 milionów Kobieta nie ma żadnych problemów, aby na zdjęciach tam umieszczanych chwalić się swoim dużym biustem.

Prezes klubu namawiał zawodniczkę na SEKS. Potem potraktował ją BRUTALNIE

Wiąże się to jednak z pewnymi problemami zdrowotnymi. Kobiety z pokaźnym biustem często decydują się na operację zmniejszającą piersi, aby odciążyć przede wszystkim kręgosłup. Ale o takim zabiegu Pelas nie myśli. - Gdy miałam 11 lat, wkładałam stanik i modliłam się o duże piersi. Jako dziecko miałam obsesję na ich punkcie. To było moje największe marzenie. Nie ma mowy, bym zmieniła swoje ciało - powiedziała ring girl.

Najnowsze