Glory 80

i

Autor: instagram/glory Glory 80

Skandal! Burda kiboli przerywa walkę Polaka na wielkiej gali

2022-03-19 22:57

To była prawdziwa zadyma na gali Glory 80. To miał być też bardzo głośny rewanż w światowym kickboxingu. I był! Walka Arkadiusza Wrzoska z legendarnym Badrem Harimem została przerwana, bowiem do jeszcze mocniejszych grzmotów doszło na trybunach. Kibice między drugą i trzecią rundą pojedynku... pobili się między sobą.

W belgijskim Hasselt odbyła się gala Glory 80. Jej gwiazdą miał być Arkadiusz Wrzosek, który walczył z Badrem Harimem. To był drugi pojedynek obu panów Wcześniej spotkali się we wrześniu ubiegłego roku. Polak znokautował przeciwnika. Wyniku rewanżu niestety nie poznamy. Walka została przerwana przez awanturę widzów na trybunach. Było naprawdę gorąco, a kolejne informacje o zadymie w hali dopiero spływają do sieci.

Janikowski obił Jakubca! Co za walka na KSW 68! Wielkie grzmoty, niesamowita walka

Wiele wskazywało na to, że Wrzosek wygrałby i tym razem. Zaczął bardzo dobrze, choć Hari wydawał się niewzruszony kolejnymi kopnięciami Polaka. Inicjatywę w walce zaczął przejmować Marokańczyk. Robił to również w drugiej rundzie, aż nadział się na potężny cios kolanem i padł na deski. Był liczony. Gdy miało już dojść do trzeciej rundy – na trybunach wybuchła awantura. Walka z początku została przerwana jedynie na moment, ale konflikt na trybunach się zaogniał.

Ogromne kontrowersje na KSW 68! To tej decyzji ruszyła prawdziwa lawina, zaskakująca postawa sędziego

Kibice Arkadiusza Wrzoska nie dali się uspokoić, a organizatorzy w trosce o bezpieczeństwo ogólne przerwali starcie. Pojedynek Wrzosek – Hari został oficjalnie anulowany. Jak się potem okazało, Polak prowadził po dwóch odsłonach.

Daniel Rutkowski przed KSW 68. Miał pasy FEN i Babilon MMA. Zdobędzie też KSW?
Sonda
Co wolisz oglądać - FAME MMA czy KSW?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze