Tomasz Zadyma Gromadzki przed Gromda 6

i

Autor: Kamil Kacperczyk / Super Express Tomasz "Zadyma" Gromadzki przed Gromda 6

FAME MMA 18

Szalone okoliczności walki "Zadymy" na FAME MMA. Tomasz Gromadzki ujawnił szczegóły. Telefon w środku nocy

2023-04-13 18:33

Tomasz "Zadyma" Gromadzki zmierzy się na gali FAME MMA 18 z Alanem Kwiecińskim. Pojedynek będzie miał miejsce na FAME 18. Zadyma opowiedział o tym, jak prezes FAME MMA zadzwonił do niego i przekonał go do stoczenia pojedynku. - Nigdy nie odmawiam pojedynków - mówi wprost Tomasz "Zadyma" Gromadzki.

Tomasz "Zadyma" Gromadzki to postać doskonale znana fanom sportów walki. Teraz zawodnik GROMDA i pięściarz zadebiutuje w kompletnie nowym środowisku - we freak-fightach na FAME MMA. Okoliczności nagłego pojawienia się na karcie walk są jednak zaskakujące. "Zadyma" opowiedział o wszystkim w rozmowie z kanałem "Super Expressu" KOLOSEUM na YouTube. Okazuje się, że szefowie dzwonili do niego w środku nocy, szukając nagłego zastępstwa.

- Mówię sobie: Boże, co prezes FAME może chcieć ode mnie w nocy. Pewnie jakieś złe wieści, bo o tej godzinie nie dzwoni nikt z niczym dobrym. A on: Przyjeżdżaj jutro na 16-tą. Dobra, przyjadę - opowiadał z wielkim uśmiechem Tomasz "Zadyma" Gromadzki w rozmowie z "Super Expressem".

Jego przeciwnikiem będzie Alan Kwieciński, który w ostatnim występie fenomenalnie znokautował Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórkę.

Obejrzyj wywiad z Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim na KOLOSEUM na YouTube!

Sonda
Czekasz na galę FAME MMA 18?

Kim jest Tomasz "Zadyma" Gromadzki?

Tomasz "Zadyma" Gromadzki w ostatnim czasie znakomicie odnajduje się na galach GROMDA. Jego bilans walk na gołe pięści to obecnie 5 zwycięstw i 1 porażka.

Jego aktualny bilans walk w boksie to 12 wygranych, 5 porażek i 1 remis. Ostatnio przegrał na punkty z Robertem "Arabem" Parzęczewskim. Był mistrzem Polski w wadze półciężkiej po wygranej z Remigiuszem Wozem. Odnosił także sukcesy w kickboxingu.

Kiedy gala FAME MMA 18?

Gala FAME MMA 18 zbliża się wielkimi krokami. Za nami pierwsza konferencja zapowiadająca wydarzenie. W walce wieczoru Amadeusz Ferrari zmierzy się z Kacprem Błońskim, a w kolejnym pojedynku (jeśli dopuszczą go do niego lekarze) zawalczy z Marcinem Dubielem.

FAME MMA 18 odbędzie się 20 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Trwa już sprzedaż biletów na FAME MMA. Transmisja tylko w systemie PPV na FAMEMMA.tv.

Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał reklamowy