MMA Attack: Szarpanina podczas ważenia

i

Autor: MMA Attack / YouTube MMA Attack: Szarpanina podczas ważenia

Zrobiło się gorąco!

Szarpanina podczas ważenia MMA Attack 4! Nagle wszystko się zmieniło. Niespodziewana historia

2022-09-24 8:00

Do niespodziewanych scen doszło przed galą MMA Attack 4. W sobotę 24 września dojdzie do wielkiego powrotu organizacji. W klatce MMA Attack pojawią się nie tylko prawdziwi wojownicy. Nie zabrakło także miejsca dla freak-fighterów. Do szarpaniny doszło jednak między… sportowcami. Cała sytuacja przybrała niespodziewany obrót spraw.

Takich rzeczy nikt się nie spodziewał. Wraca organizacja MMA Attack! W Będzinie odbędzie się czwarta gala spod szyldu tej federacji MMA. W walce wieczoru Oli Thompson zmierzy się z Adamem Wieczorkiem. To pojedynek dwóch byłych zawodników organizacji UFC. Przed galą doszło do ceremonii ważenia. Twarzą w twarz stanąć mieli Henry Fadipe i Łukasz Stanek. Nagle Nigeryjczyk rzucił się na Polaka. W pewnym momencie… wszystko się zmieniło.

Gigantyczna różnica wagi! Zaskakująca walka, były mistrz KSW podjął rękawicę

MMA Attack 4: Szarpanina podczas ważenia. Nagle… zawodnicy się przytulili!

Jako pierwszy na wadze stanął Nigeryjczyk. Po chwili na scenie pojawił się także Polak. Gdy Stanek ruszył do face-to-face Fadipe bardzo mocno go odepchnął. Stanek ruszył w jego stronę, ale interweniowała ochrona, która rozdzielała dwóch wojowników. Ci jednak zaczęli się… szeroko uśmiechać.

Całą sytuację z "szarpaniną" na ważeniu MMA Attack 4 zobaczysz tutaj!

Wszystko wskazywało na to, że Fadipe i Stanek dogadali się, że zrobią show przed galą. I wyszło im to naprawdę dobrze. Sportowcy stanęli razem do zdjęcia z uśmiechami na twarzach. 24 września nie będzie jednak mowy o uprzejmościach. Obaj budują serię wygranych, ale po jednym triumfie do rekordu któregoś z nich dopisana będzie porażka.

Kiedy gala MMA Attack 4?

Gala MMA Attack 4 zaplanowana jest na 24 września 2022 roku. Oli Thompson zmierzy się z Adamem Wieczorkiem. Do klatki wejdą także m.in. Artur „Kornik” Sowiński czy znany z występów w Gromdzie Piotr „Bubu” Ćwik. Gala MMA Attack 4 odbędzie się w Będzinie. Transmisja tylko w systemie PPV na PPV.MMA-Attack.pl! Relacja na żywo z gali MMA Attack 4 na Sport.se.pl. Zapraszamy.

Murański pobije się z weteranem KSW i Bellatora. Ma jeden cel! Zapowiada krwawy pojedynek

Sonda
Czekasz na galę MMA Attack 4?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze