Szef FAME MMA: Staramy się utrzymywać lokalizację FAME MMA 6 w tajemnicy [WIDEO]

2020-03-24 9:43 Andrzej Kostyra
Marta Linkimaster Linkiewicz vs Monika Esmeralda Godlewska
Autor: Mateusz Jagielski/East News Marta Linkimaster Linkiewicz vs Monika Esmeralda Godlewska na FAME MMA 3

Czasy epidemii, koronawirus sieje spustoszenie, wiele odwołanych imprez sportowych. I tych wielkich (piłkarskie Euro), i tych mniejszych (bokserskie gale). Tylko jedna organizacja Fame MMA idzie pod prąd, nie wycofuje się i w najbliższą sobotę organizuje galę, nie ujawniając jeszcze gdzie. - Będą nadzwyczajne środki ostrożności - powiedział współwłaściciel organizacji, szef Fame MMA Krzysztof Rozpara.

"Super Express": - Chyba dużo ryzykujecie, jak w czasach epidemii chcecie zorganizować galę?

Krzysztof Rozpara: - Czasy są rzeczywiście trudne, ale zdecydowaliśmy się przeprowadzić galę stosując się do wszystkich przepisów, ograniczeń, minimalizując ryzyko naszego personelu i zawodników. To będzie produkcja telewizyjna, w zamkniętym studio... Zero widzów, zero zaproszonych gości. Tylko osoby niezbędne: zawodnicy, sędziowie, cutmani, sekundanci i ekipa telewizyjna...

FAME MMA 6: Gorące face to face "LinkiMaster" i "Zusje". Aż kipiało od emocji! [ZDJĘCIA]

- Licząc tych co Pan wymienił: 16 zawodników, sekundanci każdego z nich, cutmani, sędziowie, działacze, kamerzyści, pielęgniarze, ochroniarze... Wychodzi ponad 50 osób, a jest ograniczenie zgromadzeń do 50 osób.

- To ograniczenie wprowadzone przez ministra zdrowia dotyczy zgromadzeń publicznych na których mogą się pojawić niepowołane osoby. W przypadku produkcji telewizyjnej, jak przy pracy w biurze, fabryce, nie ma takich ograniczeń. Owszem, nasz zespół, z ekipę telewizyjną, będzie liczył ponad 50 osób, ale jednocześnie, w studio gdzie będzie oktagon i walki, będzie to liczba ograniczona do 50 osób. Pozostałe osoby będą w osobnych pomieszczeniach, nawet budynkach, aby ograniczyć interakcje.

- Przewidujecie testy na koronawirusa?

- To jest niemożliwe, to mogą wykonać tylko wyznaczone laboratoria. Ale będziemy stosować wszystkie zalecenia służb epidemiologicznych, sanepidu. Będzie na miejscu dodatkowa służba medyczna, lekarz, pomiary temperatury wszystkich osób wchodzących, rękawiczki, maseczki, żele, dezynfekcja oktagonu po każdej walce.

FAME MMA 6: Karta walk. Kto walczy?

- Gala miała się odbyć w Częstochowie, ale zmieniliście lokalizację. Gdzie będzie?

- Nie chcemy tego podawać w tym momencie, będzie w zamkniętym studio telewizyjnym, ale staramy się utrzymywać lokalizację w tajemnicy, aby uniknąć zebrania się fanów, którzy chcieliby zobaczyć swoich ulubieńców, wziąć autograf czy zrobić sobie zdjęcie. Do ostatniego momentu będziemy trzymać lokalizację w tajemnicy.

- Gala będzie transmitowana w systemie Pay Per View. Na jaką sprzedaż liczycie? Poprzednio mieliście chyba nawet ponad 200 tysięcy...

- Liczymy na wielkie zainteresowanie, bo wiele innych wydarzeń jest odwołanych czy przełożonych.

Kiedy FAME MMA 7? Wojtek Gola zabrał głos

- Macie dwie ceny zakupu...

- Tak, podstawowa cena zakupu relacji to 19.99 zł. Oferujemy też pakiet premium 24,99 zł.

- Odwołania imprezy nie przewidujecie?

- Jeśli nie zostaną wprowadzone przez polskie władze dodatkowe ograniczenia, to jesteśmy zdecydowani to wydarzenie przeprowadzić.

- Najciekawsze walki według Pana?

- Alan Kwieciński z Arkadiuszem Tańculą, Dawid Ambro z Maciejem "Szewcu" Szewczykiem, walka wieczoru kobiet i walka Marcina Najmana z Piotrem Piechowiakiem, to będzie coś mocnego.

Gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

FAME MMA wygra z KORONAWIRUSEM? Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze