FAME MMA 6 KARTA WALK. Walki FAME MMA 6 28.03.2020 Kto walczy na gali FAME MMA 6? FAME MMA 6 walki

2020-03-26 14:39 MSo
FAME MMA 6 KARTA WALK
Autor: Instagram FAME MMA FAME MMA 6 KARTA WALK

Gala sportów walki FAME MMA 6 KARTA WALK. KARTA i KOLEJNOŚĆ WALK FAME MMA 6 walki zawodnicy 28.03.2020. Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 6. W zamkniętym studiu telewizyjnym odbędzie się szósta impreza spod znaku freak-fightowej organizacji! W walce wieczoru otrzymamy hit w postaci starcia Marty Linkiewic z "Zusje"! Oprócz tego zobaczymy siedem innych pojedynków. Kto jeszcze walczy na FAME MMA 6? Kolejność walk FAME MMA 6. Zawodnicy na gali FAME MMA 6. Kto walczy na gali FAME MMA 6?

FAME MMA 6 KIEDY i GDZIE gala? DATA KARTA WALK FAME MMA 6 KTO WALCZY

Przed nami szósta gala spod znaku FAME MMA! Walki celebrytów miały odbyć się w Częstochowie - organizacja miała zawitać pod Jasną Górę po raz drugi. Pierwszy raz tamtejsza Hala Sportowa gościła ich w czerwcu 2019 roku - wówczas Marta "LinkiMaster" Linkiewicz w walce wieczoru podejmowała Anielę "LilMasti" Bogusz! Mistrzynią kobiet organizacji została ta druga. Po dziewięciu miesiącach, jak sama siebie określa Linkiewicz, patocelebrytka wejdzie do oktagonu po raz trzeci! Po zwycięstwie w debiucie z Esmeraldą Godlewską, tym razem jej przeciwniczką będzie Kamila "Zusje" Smogulecka. – Więcej nie dam dupy w oktagonie. Ćwiczę ostro. Będzie, k***a nie wiem, moc. Tak będzie – zapowiedziała "LinkiMaster" podczas FAME MMA 5. Starcie Linkiewicz - Smogulecka będzie walką wieczoru!

FAME MMA 6: Relacja NA ŻYWO

Gala nie odbędzie się jednak w Częstochowie, a w zamkniętym studiu telewizyjnym. Jest to spowodowane stanem epidemii w Polsce! - Decyzja jest taka, że realizujemy imprezę 28 marca! To nie jest nasza fanaberia. Jesteśmy normalnym zakładem pracy, za nami kilka miesięcy przygotowań i jeśli ona nie odbędzie się teraz, to nie odbędzie się już wcale - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Rozpara! Na poprzedniej gali w Gdańsku ogłoszono także drugi pojedynek - Marcin Najman zmierzy się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. - Jak Najman chce, to Piotrek pokaże mu, co to znaczy "prawdziwy sportowiec", jak wygląda prawdziwy sportowiec i jak bije prawdziwy sportowiec - mówił w rozmowie z MMANews.pl menedżer tego drugiego.

Gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

Podczas gali fani zobaczą osiem pojedynków, w których zmierzy się aż dziewięciu debiutantów. Organizacja na razie potwierdziła cztery pojedynki! Jeden z włodarzy federacji FAME MMA, Wojtek Gola wejdzie do klatki z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim. Obaj w ostatnim pojedynku zaliczyli porażki - pierwszy z nich z Joelem "JMX" Morrisem, a drugi z Szymonem "Isamu" Kasprzykiem. Szef FAME MMA przegrał na gali w Newcastle i doznał urazu. - Wróciłem ze szpitala. Mam dobrą informację i złą. Śledziona i nerki są całe. Zła informacja jest taka, że "JMS" kopnięciem na początku walki połamał mi żebra - mówił na materiale opublikowanym na InstaStories. W klatce pojawi się także Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz debiutujący w ringu, były uczestnik "Ex na plaży" Maciej Rataj. Rozstrzygnie się także gorący konflikt pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Alanem Kwiecińskim. Co jest zarzewiem rywalizacji? -  Obiecałem jego dziewczynie, że nie powiem o tym - mówił "AROY" w wywiadzie dla MMA.pl.

Gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

KARTA WALK FAME MMA 6. Kto walczy na FAME MMA 6?

  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz – Kamila „Zusjeee" Smogulecka - walka wieczoru
  • Marcin "Rafonix" Krasucki – Wojtek Gola - co-main event
  • Marcin "El Testosteron" Najman - Piotr "Bestia" Piechowiak
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciej Rataj
  • Jakub "Kubańczyk" Flas - Maciej "L Pro" Łapot
  • Bartosz "Qbik" Kubik - Cyprian "Cypis" Racicki
  • Alan Kwieciński - Arkadiusz Tańcula
  • Maciej Szewczyk - Dawid "Ambro" Ambroziak

Gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

Najnowsze