Szymon Bajor

Autor: Instagram / bajorszymon Szymon Bajor

Szymon Bajor BRUTALNIE znokautował Rosjanina. Kim jest polski fighter?

2019-07-31 9:50

Szymon Bajor sprawił, że wokół jego nazwiska zrobiło się naprawdę głośno! Na gali MMA GFC 15 nie dał żadnych szans Ramisowi Teregułowowi z Rosji i znokautował go już w pierwszej rundzie. W zasadzie nie znokautował, a zmiażdżył! Do tego stopnia, że sędzia musiał przerwać pojedynek. Nasz zawodnik nie był faworytem dlatego warto wiedzieć kim jest Szymon Bajor polski fighter, który brutalnie znokautował przeciwnika.

Kim jest Szymon Bajor? Szymon Bajor SYLWETKA

Szymon Bajor odniósł ostatnio dziewiętnaste zwycięstwo w karierze. Na gali GFC 15 w Penzie okazał się lepszy od Ramisa Teregułowa. Choć napisanie, że "okazał się lepszy" nie oddaje jak bardzo zmiażdżył rywala. Do pojedynku z Rosjaninem przystępował z pozycji outsidera. Szybko jednak osiągnął miażdżącą przewagę i jeszcze w pierwszej rundzie zdemolował przeciwnika, zmuszając sędziego do przerwania pojedynku. Po sprowadzeniu do parteru, zasypał rosyjskiego zawodnika ciosami w głowę. Choć Teregułow próbował się bronić, to okazał się bezradny. Przez półtorej minuty przyjmował kolejne piekielnie mocne razy na każdą część ciała. Wreszcie arbiter wkroczył i rozdzielając wojowników przyznał wygraną Polakowi.

Szymon Bajor SUKCESY. Osiągnięcia SZYMONA BAJORA

Szymon Bajor to doświadczony zawodnik MMA. Jego obecny bilans po walce z Rosjaninem to 29-18. Pierwszy wielki sukces odniósł w latach 2013-14, gdy został mistrzem PLMMA w wadze ciężkiej. Trzy lata temu doszedł do ćwierćfinału RIZIN Fighting World Grand Prix 2016. Szymon Bajor ma na koncie również walki dla organizacji KSW, a obecnie toczy pojedynki w ramach federacji FEN.