Szymon Bajor

Autor: Instagram Szymon Bajor na GFC 15

Brutalny nokaut polskiego fightera na gali MMA w Rosji. ZDEMOLOWAŁ rywala [WIDEO]

2019-07-30 9:48

Znany z występów dla największych polskich organizacji MMA, Szymon Bajor znakomicie poradził sobie podczas gali GFC 15. Już w pierwszej rundzie zdemolował swojego rywala, zmuszając sędziego do przerwania pojedynku. Co ważne, nie był faworytem tego starcia!

Kolejne efektowne zwycięstwo zanotował w swojej karierze Szymon Bajor (19-8). Polski zawodnik MMA pojechał do Rosji na galę GFC 15 w Penzie, na której w walce wieczoru zmierzył się z przedstawicielem gospodarzy, Ramisem Teregulovem (14-5-1).

Pojedynek nie trwał zbyt długo i zakończył się już w pierwszej rundzie. Bajor odważnie ruszył na swojego przeciwnika, sprowadził do parteru i tam rozpoczął istną demolkę. Kolejne ciosy spadały na głowę przeciwnika, który bardzo długo próbował się dzielnie bronić.

Kolejne uderzenia trafiały w jego gardę, głowę i tułów. Arbiter po kolejnych bezlitosnych młotkach i łokciach w końcu zdecydował się przerwać tę blisko półtoraminutową gehennę i przyznać zwycięstwo przez techniczny nokaut Polakowi.

Dla Bajora był to pojedynek numer 27 w zawodowej karierze. Triumf nad Rosjaninem był dziewiętnastym zwycięstwem, szesnastym przed czasem. Polak ostatnio walczył w marcu na gali FEN 24 w Warszawie, na której pokonał Grzegorza Cieplińskiego - również w pierwszej rundzie.