Joanna Jędrzejczyk

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Joanna Jędrzejczyk

Tak Joanna Jędrzejczyk typuje walkę Jana Błachowicza. Zwraca uwagę na kluczową kwestię

2021-10-30 11:18

Już tylko godziny pozostają do odliczenia przed walką Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą o obronę pasa mistrzowskiego UFC. Czy Polak ponownie udźwignie presję i rozstrzygnie pojedynek z Brazylijczykiem na swoją korzyść? Swoje zdanie w tej kwestii wyraziła polska wojowniczka Joanna Jędrzejczyk, zwracając uwagę na kluczową kwestię.

Wszyscy polscy fani sportów walki mają nie lada gratkę. Czas bowiem na kolejny pojedynek Jana Błachowicza w UFC. We wrześniu ubiegłego roku Polak wywalczył mistrzowski pas tej uznanej federacji, już w tym roku zdołał go obronić, teraz natomiast zamierza uczynić to po raz drugi. Wyzwanie nie należy jednak do łatwych. Na jego drodze staje bowiem Golver Teixeira, który poleciał do Abu Zabi z ogromnymi ambicjami i pragnienie odebrania Błachowiczowi tytułu.

Zobacz też: Rysiek Szczena rozmontowany w kilka sekund! Marcin Najman wygrywa po powrocie z emerytury na MMA-VIP 3 [WYNIKI]

- Nie wyobrażam sobie innego scenariusza, jak zwycięstwo Polaka przed czasem. Stawiam na nokaut: KO lub TKO. Jestem przekonana, że Jan po raz kolejny pokaże polską waleczność i - jak on to mówi - legendarną siłę - mówi w rozmowie z portalem "Sportowe Fakty" polska wojowniczka rywalizująca w przeszłości w UFC, Joanna Jędrzejczyk. I dodaje: - On jest odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu. Poza tym jest skupiony na celu. Moim zdaniem polscy kibice nie powinni mieć obaw przed tym pojedynkiem. Wierzę, że Jan pójdzie po swoje i obroni pas.

Sonda
UFC 267: Kto wygra walkę Błachowicz - Teixeira?

Joanna Jędrzejczyk w tej samej rozmowie zwraca uwagę na kluczową kwestię. - Powinniśmy zwrócić również uwagę na pewien fakt: Błachowicz udowadnia, że dziś jest innym zawodnikiem niż kiedyś. On jest pewny siebie i to go prowadzi do sukcesu - podkreśla mistrzyni.

Polskim kibicom nie pozostaje nic innego jak tylko kibicować Janowi Błachowiczowi i trzymać kciuki za to, aby przewidywania Joanny Jędrzejczyk jak najbardziej się spełniły!

Ekspert MMA typuje zwycięzców UFC 267 | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze