Mariusz Pudzianowski

i

Autor: YouTube ZRZUT EKRANU / KSW Mariusz Pudzianowski

Tak Mariusz Pudzianowski zareagował na nowych komentatorów w KSW. Będą musieli wystrzegać się jednej rzeczy!

2021-12-08 12:44

Mariusz Pudzianowski, mimo 44 lat na karku nie zamierza rezygnować z walk w MMA. Od lat związany z KSW „Pudzian” w mijającym roku stoczył ich aż trzy! Niedawno pojawiła się szokująca informacja, że federacja ta kończy współpracę z Polsatem i teraz jej gale dostępne będą tylko na platformie Viaplay. To pociągnęło za sobą także zmianę w składzie komentatorskim, na co niespodziewanie Mariusz Pudzianowski zareagował w dość… agresywny sposób!

Mariusz Pudzianowski ma talent do zostawania legendą – bo nie da się inaczej określić jego statusu zarówno w zawodach strongman, w gdzie pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo świata, jak i na polskiej scenie MMA – choć nie miał szans zostać najlepszym polskim zawodnikiem, to przyciągnął do tej dyscypliny tysiące fanów i od lat jest jednym z jej motorów napędowych w naszym kraju. „Pudzian” stoczył w swojej karierze 28 walk, co jak na fakt, że swoją przygodę rozpoczął dopiero w wieku 32 lat, jest naprawdę sporym wyczynem. Po pokonaniu „Bombardiera” na gali KSW 64 Mariusz Pudzianowski był pytany, kiedy zakończy karierę, jedna 44-latek wcale nie zamierza tego robić. Wie, że nie może walczyć w nieskończoność, ale nie wykluczył, że jeszcze parokrotnie wejdzie do klatki. Teraz jednak jego wyczyny w KSW będą do obejrzenia jedynie na platformie Viaplay, z którą federacja nawiązała niedawno współpracę. Zaskakiwać może reakcja „Pudziana” na wieść, kto teraz będzie komentować walki na KSW.

Michał Materla znowu w KSW! Znamy datę wielkiego powrotu

Zobacz, jak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski. Więcej w galerii poniżej

Mariusz Pudzianowski skomentował wieści na temat nowych komentatorów. Mają się czego bać?

Mariusz Pudzianowski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych – zarówno na Facebooku jak i Instagramie, gdzie regularnie udostępnia wiele zdjęć oraz filmów. Zawodnik MMA żywo komentuje także różne wydarzenia i nie inaczej było w przypadku artykułu, jaki pojawił się na portal mmarocks.pl, gdzie podano informacje na temat nowych komentatorów gal KSW. Wpis „Pudziana” wywołał niemało reakcji.

Niewiarygodne, czego dowiedzieliśmy się o Popku! Te liczby zamknęły głosy hejterów na wieki

Po rozstaniu KSW z Polsatem Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz już nie będą komentować gal tej federacji. Zastąpi ich trójka Dominik Durniat, Maciej Turski oraz zawodnik MMA, Albert Odzimkowski. Ta informacja najwyraźniej w jakiś sposób zirytowała Mariusza Pudzianowskiego, który udostępniony przez mmarocks.pl post skomentował w osobliwy sposób (pisownia oryginalna). – o laboga ciekawe który dostanie kilka wuji na przywitanie jak zada głupie pytanie ? – napisał „Pudzian” dodając niezliczoną liczbę emotikonek przedstawiających małpkę i kilka zamyślonych buziek.

Mariusz Pudzianowski

i

Autor: ZRZUT EKRANU Facebook Mariusz Pudzianowski
Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Pudzianowski - Materla?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze