Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram / Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski

Tak rano zaprawia się Mariusz Pudzianowski! Wielu Polaków złapie się za głowę na taki pomysł

2021-05-10 7:49

Wielu osobom marzy się, by być takim jak Mariusz Pudzianowski! Legendarny sportowiec i ikona MMA w naszym kraju radzi sobie znakomicie nie tylko w ringu czy klatce, ale także biznesie. Do tego wielokrotnie pokazywał już, że jest zwykłą osobą - nie pozuje na wielką gwiazdę i nie brakuje mu poczucia humoru. Mariusz Pudzianowski postanowił opowiedzieć fanom, jak wygląda jego dzień. Poranna zaprawa robi wrażenie. Niewielu Polaków byłoby w stanie się na to zdecydować.

Poranna zaprawa Mariusza Pudzianowskiego

Mariusz Pudzianowski jest w Polsce symbolem ciężkiej pracy i osiągniętego sukcesu. "Pudzian" przez wiele lat harował na swoje wyniki i na miejsce, w którym obecnie się znajduje. Mariusz Pudzianowski wszystko zawdzięcza swojej postawie. Cały jego dzień jest dokładnie poukładany, a wszystko zaczyna od "porannej zaprawy". O tym, jak zasuwa opowiedział na swoim Instagramie. Wiele osób rano ledwo wyrabia się, by zjeść śniadanie, przyszykować się do pracy i napić się kawy. Mariusz Pudzianowski opanował planowanie dnia do perfekcji. Dzięki temu starcza mu czasu na więcej rzeczy. Choć wielu Polaków z pewnością sobie tego nie wyobraża, to "Pudzian" chwilę po szóstej opuszcza na trochę dom, by oddać się aktywnościom fizycznym. Z pewnością dzięki nim ma tyle energii na wiele aktywności.

Zobacz także: Gdy Mariusz Pudzianowski pokazał jak mieszka, włosy stanęły nam dęba! Ten dom to prawdziwa HACJENDA!

Mariusz Pudzianowski - trening

Mariusz Pudzianowski mocno pracuje nad swoją formą fizyczną. Po dość spokojnym jak na niego weekendzie, nowy tydzień rozpoczął od biegania. - Dzień doberek, siemanko! Szósta rano. Na siódmą standardowo trzeba coś zrobić. Nawet odpocząłem trochę - sobota, niedziela za dużo nie urzędowałem. Rano teraz zrobić sobie 40 minut zaprawę poranną. Bo tak jak widać samo się nic nie zrobi - mówił na swoim Instagramie. Poranna przebieżka poprzedza nawet kawę! Z pewnością wysiłek bardzo go pobudza.

Jak wygląda cały plan dnia Pudzianowskiego? - Jest to standard, poukładane mam wszystko. 6:00, 6:30 pobiegać sobie, prysznic, kawkę wypić, na 7:00 do pracy, trzy godzinki popracować, o 11:00 do WCA na zapasy do Anzora dwie godzinki, wrócić, popracować, obiad zrobić, potem do masażysty i dzień poukładany - mówi "Dominator". Były mistrz świata strongman i zawodnik KSW na trening założył krótkie spodenki. I to, pomimo że przed siódmą rano ciepło z pewnością nie było. Wiele osób uzna to na pewno za szaleństwo. - Powiem wam: cieplutko, cieplutko jest. Krótkie spodeneczki i można iść sobie pobiegać - przyznał ze szczerym uśmiechem na twarzy Pudzianowski.

Mariusz Pudzianowski ILE ZARABIA w KSW? Pudzian ZAROBKI w KSW PIENIĄDZE PREMIE

Krzysztof Radzikowski rzucił wyzwanie Pudzianowskiemu. O co chodzi? Sprawdź w galerii poniżej!

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Takiej posiadłości mogą zazdrościć nawet miliarderzy

Mariusz Pudzianowski - KSW

Mariusz Pudzianowski zadebiutował w MMA w w grudniu 2009 roku. Wtedy przez TKO w pierwszej rundzie na gali KSW 12 pokonał Marcina Najmana. Od tego czasu w MMA startował łącznie w 22 pojedynkach (wygrał czternaście z nich, dziewięć przed czasem). Na gali KSW 61 zmierzy się z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze