Łukasz Jurkowski

i

Autor: Instagram/jurasmma Łukasz Jurkowski

To już pewne! Łukasz "Juras" Jurkowski kolejnym przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 61

2021-04-24 20:19

Mariusz Pudzianowski zdaje się na dobre wracać do oktagonu federacji KSW. Po ponad rocznej przerwie od walk, "Dominator" miał zmierzyć się w klatce z Serigne Ousmane Dią, znanym jako "Bombardier" na gali KSW 59. Senegalczyk w ostatniej chwili trafił jednak do szpitala, a zamiast niego w oktagonie pojawił się Nikola Milanović. Teraz Pudzianowski znów pojawi się w klatce, a tym razem zmierzy się z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim, co fani podejrzewali już od pewnego czasu.

Plotki o walce Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim to już nie plotki! Włodarze federacji KSW potwierdzili podczas sobotniej gali KSW 60, że obaj zawodnicy spotkają się w klatce w niedalekiej przyszłości. Po tym, jak Mariusz Pudzianowski wrócił po oktagonu po ponad rocznej przerwie, po walce z Erko Junem, "Dominator" miał spróbować swoich sił z Serigne Ousmane Dią, znanym jako "Bombardier", jednak na kilka godzin przed walką, Senegalczyka w klatce musiał zastąpić Nikola Milanović. Teraz, na gali KSW 61 Pudzianowski znów będzie jedną z największych gwiazd wydarzenia, a jego pojedynek z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim zaplanowany jest jako walka wieczoru nadchodzącego wydarzenia. 

Powrót Jurasa

Dla Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego walka z Mariuszem Pudzianowskim oznacza powrót do oktagonu po ponad dwóch lata od czasu jego ostatniego pojedynku. Na gali KSW 48 zmierzył się wtedy ze Stjepanem Bekavaćem i zaliczył 17 wygraną w swojej karierze. Wcześniej, na gali KSW 42 w marcu 2019 roku starł się z Martinem Zawadą, jednak w tamtym pojedynku musiał uznać wyższość niemieckiego wojownika. Pogłoski o walce Mariusza Pudzianowskiego i "Jurasa" pojawiły się już kilka dni temu. Teraz okazały się one prawdziwe. Obaj zawodnicy zmierzą się 5 czerwca!

Mamed Khalidov zmienił się nie do poznania! Do sieci trafiło jego zdjęcie z młodości. Trudno uwierzyć, że to naprawdę on

BĘDĘ NAJLEPSZY W HISTORII! Narkun przed KSW 60 l Andrzej Kostyra
Sonda
Kogo lubisz bardziej - Mariusza Pudzianowskiego czy Marcina Najmana?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze