Marcin Różalski

i

Autor: Instagram/ marcinrozalrozalski Marcin Różalski

pokazał swoje ciało

Tak wygląda dziś 45-letni Marcin Różalski. Legendarny zawodnik pokazał niemalże całe swoje ciało. Ten widok wielu może zaskoczyć

2024-04-12 22:36

Marcin Różalski to jeden z tych zawodników, który zapisał się nie tylko złotymi zgłoskami w historii sportów walki, ale również w świadomości kibiców i widzów oglądających m.in. gale KSW. 45-latek pomimo tego, że swoją ostatnią walkę stoczył niemalże 2 lata temu, wciąż dużo trenuje i pochwalił się swoją obecną formą oraz sylwetką.

W świecie sportów walki oraz w historii KSW nie brakuje zawodników, którzy zapisali się w świadomości i pamięci kibiców ze względu na swoją charyzmę, umiejętności lub sposób bycia. Do tego grona bez dwóch zdań zaliczyć trzeba również Marcina Różalskiego, który wielu kibicom może kojarzyć się m.in. z wieloma tatuażami, które zdobią całe jego ciało, w tym również twarz. Odkąd "Różal" nie pojawia się w oktagonie, wielu internautów może mieć z nim styczność tylko przeglądając jego profile w mediach społecznościowych lub śledząc kolejne wywiady - podczas jednego z nich wypowiedział się m.in. na temat Michał Materli. Okazuje się, że pomimo prawie 46 lat na karku, które Różalski skończy w lipcu, były zawodnik KSW wciąż może pochwalić się świetną, jak na swój wiek formą. 

Zobaczcie, jak Marcin Różalski wyglądał bez tatuaży, klikając w galerię zdjęć poniżej!

"Różal", który jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, w kolejnych publikowanych postach nie tylko zwraca się do swoich obserwujących, dzieląc się m.in. z nimi swoimi przemyśleniami, ale również pokazuje fragmenty swoich treningów. Pomimo wielu problemów ze zdrowiem, były zawodnik KSW wciąż trenuje tyle, ile może i widać tego efekty. Na jednym ze zdjęć "Różal" pokazał się bez koszulki, odsłaniając swój tors. Pomimo długiego czasu od ostatniej walki, na brzuchu Różalskiego dalej próżno szukać zbędnych kilogramów. 

Sonda
Czy Salahdine Parnasse to najlepszy zawodnik w KSW?
Tak wygląda dziś 45-letni Marcin Różalski

i

Autor: Instagram/ marcinrozalrozalski screen Tak wygląda dziś 45-letni Marcin Różalski

Marcin Różalski po raz ostatni zameldował się w klatce federacji KSW w czerwcu 2022 roku, kiedy zmierzył się z Errolem Zimmermanem w kick-boxingu, jednak przegrał w drugiej rundzie.

Piotr Kuberski na KSW 92
Najnowsze