Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

To prawdziwa zmora Mariusza Pudzianowskiego. O wszystkim opowiedział, mało kto przeżywa to samo

2021-10-05 9:29

Mariusz Pudzianowski, mimo 44 lat na karku, nie zamierza odpuszczać. Wciąż ma ogromny zapał do treningów i można podziwiać, jak codziennie potrafi zmuszać się do wysiłku. Jego najbliższy cel jest jasny, być jak najlepiej przygotowanym do walki na KSW 64 z "Bombardierem". Okazuje się, że w związku częstymi treningami i wagą Pudzianowskiego, ma on bardzo nietypowy problem.

Mariusz Pudzianowski wciąż pozostaje aktywnym sportowcem, choć wielu jego rówieśników zdecydowało się już na zakończenie kariery. Na razie nic nie wskazuje na to, aby "Pudzian" miał zejść ze sceny. 44-latek z Białej Rawskiej może być wzorem do naśladowaniu dla wielu. Niebawem kibice znów będą mogli zobaczyć go w akcji, a wszystko za sprawą walki na KSW 64.

Mamed Khalidov poznał kolejnego rywala w KSW! Prawdziwa bomba, to starcie przejdzie do historii

Pudzianowski opowiedział o nietypowym problemie. Niewielu się z tym spotyka

Na październikowym wydarzeniu dojdzie do długo wyczekiwanej walki. Pudzianowski w końcu zmierzy się z Serigne Ousmane Dią. Do tej walki miało dojść na KSW 59, ale ze względu na poważne problemy zdrowotne Senegalczyka, pojedynek w ostatniej chwili został odwołany. Fani mają nadzieję, że teraz nie dojdzie do tak przykrej niespodzianki.

Marcin Najman podjął arcyważną decyzję! Po takiej deklaracji wielu poległo

Pudzianowski do starcia chce być jak najlepiej przygotowany. W jego mediach społecznościowych często pojawiają się nagrania i zdjęcia z treningów. Widać, że "Pudzian" nie odpuszcza nawet na moment. We wtorkowy poranek zawodnik mieszanych sztuk walki opublikował nagranie z kolejnego treningu. Tym razem biegowego.

ZOBACZ, JAK PRZEZ LATA ZMIENIAŁ SIĘ MARIUSZ PUDZIANOWSKI W PONIŻSZEJ GALERII

Buty Pudzianowskiego wytrzymują tylko trzy miesiące. Wszystko wiadomo

Jednocześnie Pudzianowski poinformował o dość nietypowym problemie, z jakim musi się mierzyć. Aż można pokusić się o stwierdzenie, że to prawdziwa zmora. - Trzeba buty drugie kupić, bo następne w wakacje zajeździłem. Buty nadają się na 3 miesiące do biegania i do wyrzucenia - wyjawił.

- Przy mojej wadze zajeżdżam buty jedne po drugich - powiedział z uśmiechem Pudzianowski. Dla wielu taki problem jest nietypowy, gdyż nawet mocno eksploatowane buty powinny wytrzymywać zdecydowanie dłużej. Ale faktycznie "Pudzian" przy swojej posturze może mieć taki kłopot.

Największa gwiazda "Gry o tron" chce walki z Pudzianowskim! l Andrzej Kostyra
Najnowsze