To zdjęcie mogło zaniepokoić fanów Błachowicza. Wielkie siniaki na plecach. Wszystko w mig się wyjaśniło

2021-04-22 13:07 kkn
Jan Błachowicz
Autor: PAP/Andrzej Grygiel Jan Błachowicz

Jan Błachowicz to obecnie jedna z największych gwiazd federacji UFC. Mistrz wagi półciężkiej niedawno w wielkim stylu obronił tytuł i sprawił, że pierwszej porażki w karierze doznał Israel Adesanya. "Cieszyński Książę" ma teraz przed sobą kilka chwil wolnego, ale już teraz zapewne myśli o kolejnym starciu w UFC, które będzie miało miejsce we wrześniu. Teraz Błachowicz regeneruje swoje ciało, a ma w tym pomóc stara metoda leczenia, która zostawia wyraźne ślady na skórze.

Przykład Jana Błachowicza udowadnia, że nigdy nie nie można się poddawać. Zawodnik mieszanych sztuk walki w pewnym momencie był bliski rozwiązania kontraktu z UFC, a wpływ na to miała dość słaba seria Polaka. Zbyt częste porażki nie wpływały korzystnie na jego pozycję w amerykańskiej federacji. Sytuacja zmieniła się jednak o sto osiemdziesiąt stopni. Błachowicz ostatnią porażkę zanotował w lutym 2019 roku. Następnie odnotował pięć zwycięstw z rzędu, z czego dwie ostatnie wygrane były najważniejsze w jego karierze. Najpierw we wrześniu ubiegłego roku pokonał Dominicka Reyesa i sięgnął po pas mistrza wagi półciężkiej. A w marcu tego roku obronił tytuł w starciu z Israelem Adesanyą. Teraz na Błachowicza czeka kolejne wyzwanie. Już kilka tygodni temu ogłoszono jego następną walkę w amerykańskiej federacji.

Patryk Vega zarzucił sidła na Jana Błachowicza?! Zaczęły się spekulacje. Wiadomo, że będzie się działo!

Jan Błachowicz o dopingu, Szpilce, wolnym czasie z rodziną i kolejnej walce

Błachowicz kontra Teixeira

Następne starcie Błachowicza odbędzie się mianowicie 4 września. Wówczas na gali UFC 266 skrzyżuje rękawice z zawodnikiem z jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w wadze półciężkiej, Golverem Teixeirą. 41-letni Brazylijczyk ma za sobą już 39 walk i również może pochwalić się całkiem niezłą serią. Bo podobnie jak Błachowicz pokonał pięciu ostatnich rywali.

Terapia Błachowicza

Być może teraz to Polak będzie faworytem do zwycięstwa, bo jak do tej pory był zawsze "underdogiem". Na razie Błachowicz skupia się na regeneracji ciała. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie mistrza z okrągłymi siniakami na plecach. Fani przez sekundę mogli być lekko zaniepokojeni tą fotografią, ale na następnym slajdzie wszystko się wyjaśniło. Błachowiczowi były stawiane bańki. To stara metoda lecznicza, która ma wpływ na wiele czynników w ludzkim organizmie. Oby to pomogło Błachowiczowi przed kolejną walką!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze