Patryk Vega zarzucił sidła na Jana Błachowicza?! Zaczęły się spekulacje. Wiadomo, że będzie się działo!

2021-04-21 14:43 Jakub Waśko
Patryk Vega, Jan Błachowicz
Autor: Instagram / patryk_vega_official Patryk Vega, Jan Błachowicz

Patryk Vega jest dziś jednym z najpopularniejszych polskich reżyserów. Specjalizuje się w kręceniu mocnych obrazów na ważne tematy. Do swoich produkcji zatrudnia najpopularniejsze osoby w Polsce ze świata sportu, showbiznesu i oczywiście aktorskiego. Tym razem spekulacje dotyczą Jana Błachowicza. Z najnowszego zdjęcia reżysera na Instagramie wynika, że panowie szykują wspólny projekt. Choć na razie jego szczegóły owiane są tajemnicą, to pewne jest, że będzie się działo!

To byłoby coś! Gdyby Jan Błachowicz wystąpił w którymś z kolejnych filmów Patryka Vegi, to fani MMA na pewno tłumnie ruszyliby do kin, by tę produkcję obejrzeć. W ostatnich miesiącach Błachowicz wyrósł bowiem na czołową postać nie tylko polskich sportów walki, lecz także światowych! Nasz mistrz UFC w marcu obronił pas mistrzowski najważniejszej federacji mieszanych sztuk walki na świecie, a później otrzymał za to jeszcze nagrodę Super Sportowca Marca, którą przyznali czytelnicy "Super Expressu" i sport.se.pl. Jan Błachowicz nie przestaje się rozwijać i wcale niewykluczone, że chciałby spróbować swoich sił na dużym ekranie. Na razie jednak ewentualny wspólny projekt jego i znanego reżysera znad Wisły owiany jest tajemnicą. O tym, że coś się szykuje świadczyć może zdjęcie, jakie Patryk Vega opublikował na Instagramie.

Zobacz: O zmarłym po ciężkiej chorobie ojcu Macieja Kurzajewskiego mówi się rzadko. Rodzinna historia wzrusza do łez

Jan Błachowicz zagra u Patryka Vegi?

Na fotografii panowie pozują ramię w ramię. Nie trzeba było oczywiście długo czekać na pierwsze spekulacje. W tej kwestii fani po raz kolejny nie zawiedli. W komentarzach od razu pojawiło się życzeniowe myślenie o udziale Błachowicza w produkcji kinowej. "Myślę, że to będzie opowieść o ciężkiej pracy, determinacji, problemach życiowych i dziwnych zwrotach akcji" - snuł już wizję jeden z obserwujących konto reżysera na portalu społecznościowym.

Zobacz: Żona Andrzeja Gołoty wstrząśnięta tym, co wydarzyło się w Polsce. Odebrano ludziom bycie i życie

Patryk Vega o Janie Błachowiczu

Sprawy nie ułatwił sam Patryk Vega, który fotkę z mistrzem MMA opatrzył lakonicznym podpisem, pozostawiającym dużo miejsca na ewentualne spekulacje na temat filmowej przyszłości "Cieszyńskiego Księcia". "Będzie się działo" - napisał Vega, podsycając dodatkowo nastroje wśród fanów MMA i kina. Jaki finał będzie miało spotkanie Patryka Vegi i Jana Błachowicza? O tym przekonamy się zapewne niebawem.

Sprawdź: Tak makijaż zmienia Marcelinę Ziętek. Dziewczyna Piotra Żyły pokazała się NIEUMALOWANA! Ciężko poznać!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze