Robert Złotkowski po porażce Jana Błachowicza

i

Autor: SE Robert Złotkowski po porażce Jana Błachowicza

Trener Jana Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC na gali 267 | Andrzej Kostyra

2021-11-04 18:01

Walka Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą podczas ostatniej gali UFC 267 miała być kolejnym powodem do zadowolenia "Cieszyńskiego Księcia", jego sztabu trenerskiego oraz kibiców. Rzeczywistość okazała się jednak okrutna i już w II rundzie Polak stracił swój pas mistrzowski wagi półciężkiej. Po powrocie z Abu Zabi, Andrzej Kostyra miał okazję porozmawiać z Robertem Złotkowskim, trenerem Błachowicza, który skwitował to, co działo się na gali UFC 267.

W ostatnich latach Jan Błachowicz dał swoim fanom, trenerom oraz rodzinie mnóstwo powodów do radości, najpierw otrzymując szansę na występy w UFC, czyli największej organizacji MMA na świecie, a później zdobywając tam pas mistrzowski wagi półciężkiej. Niedługo później, "Cieszyński Książę" bronił swojej zdobyczy w starciu z Israelem Adesanyą, nie dając żadnych szans swojego rywalowi. Teraz Jan Błachowicz po raz drugi musiał bronić swojego pasa, w pojedynku z Gloverem Teixerią, jednak Polak nie był w stanie zaprezentować się na tyle dobrze, żeby powstrzymać rozpędzonego Brazylijczyka. Po powrocie do kraju Jan Błachowicz miał już okazję porozmawiać z mediami, podobnie jak jego trenerzy. Jeden z nich, Robert Złotkowski postanowił odpowiedzieć na pytania Andrzej Kostyry, komentując porażkę byłego już mistrza UFC. 

Zrobili Mateuszowi Borkowi zdjęcie z ukrycia i przesłali jego żonie! Ostra reakcja dziennikarza, wyjaśnił hejterów

Nie da się ukryć, że w starciu z Teixeirą, Błachowicz zaprezentował się znacznie poniżej swoich możliwości. Sam był mistrz UFC stwierdził, że swoją legendarną polską siłę zostawić w hotelu, co poniekąd przyznał również jego trener, opowiadając jaki był game plan na pierwszą rundę. - W pierwszej rundzie chciałem, żeby był bardziej dynamiczny, nie dał się zepchnąć, chodził na boki, uderzą tą lewą ręką i tam tego wszystkiego zabrakło. No i teraz musimy się dlaczego ta polska siła i te przygotowania zostały w szatni - wyznał Robert Złotkowski w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Zobaczcie całą rozmowę z trenerem Jana Błachowicza w naszym materiale wideo! 

Wojciech Szczęsny zrównany z ziemią! Legenda ostro oceniła polskiego bramkarza

121466 Trener Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC | Andrzej Kostyra
Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze