Trener Jana Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC na gali 267 | Andrzej Kostyra

2021-11-04 18:01
Robert Złotkowski po porażce Jana Błachowicza
Autor: SE Robert Złotkowski po porażce Jana Błachowicza

Walka Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą podczas ostatniej gali UFC 267 miała być kolejnym powodem do zadowolenia "Cieszyńskiego Księcia", jego sztabu trenerskiego oraz kibiców. Rzeczywistość okazała się jednak okrutna i już w II rundzie Polak stracił swój pas mistrzowski wagi półciężkiej. Po powrocie z Abu Zabi, Andrzej Kostyra miał okazję porozmawiać z Robertem Złotkowskim, trenerem Błachowicza, który skwitował to, co działo się na gali UFC 267.

W ostatnich latach Jan Błachowicz dał swoim fanom, trenerom oraz rodzinie mnóstwo powodów do radości, najpierw otrzymując szansę na występy w UFC, czyli największej organizacji MMA na świecie, a później zdobywając tam pas mistrzowski wagi półciężkiej. Niedługo później, "Cieszyński Książę" bronił swojej zdobyczy w starciu z Israelem Adesanyą, nie dając żadnych szans swojego rywalowi. Teraz Jan Błachowicz po raz drugi musiał bronić swojego pasa, w pojedynku z Gloverem Teixerią, jednak Polak nie był w stanie zaprezentować się na tyle dobrze, żeby powstrzymać rozpędzonego Brazylijczyka. Po powrocie do kraju Jan Błachowicz miał już okazję porozmawiać z mediami, podobnie jak jego trenerzy. Jeden z nich, Robert Złotkowski postanowił odpowiedzieć na pytania Andrzej Kostyry, komentując porażkę byłego już mistrza UFC. 

Zrobili Mateuszowi Borkowi zdjęcie z ukrycia i przesłali jego żonie! Ostra reakcja dziennikarza, wyjaśnił hejterów

Nie da się ukryć, że w starciu z Teixeirą, Błachowicz zaprezentował się znacznie poniżej swoich możliwości. Sam był mistrz UFC stwierdził, że swoją legendarną polską siłę zostawić w hotelu, co poniekąd przyznał również jego trener, opowiadając jaki był game plan na pierwszą rundę. - W pierwszej rundzie chciałem, żeby był bardziej dynamiczny, nie dał się zepchnąć, chodził na boki, uderzą tą lewą ręką i tam tego wszystkiego zabrakło. No i teraz musimy się dlaczego ta polska siła i te przygotowania zostały w szatni - wyznał Robert Złotkowski w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Zobaczcie całą rozmowę z trenerem Jana Błachowicza w naszym materiale wideo! 

Wojciech Szczęsny zrównany z ziemią! Legenda ostro oceniła polskiego bramkarza

121466 Trener Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC | Andrzej Kostyra
Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze