TVP wykorzystuje Marcina Najmana. On jest z tego bardzo dumny. Chwali się na lewo i prawo! [WIDEO]

2020-11-02 10:24
Marcin Najman w TVP
Autor: Twitter / MarcinNajman Marcin Najman w TVP

Marcin Najman w ostatnich dniach znowu stał się wielką gwiazdą telewizji! Tym razem z dokonań "El Testosterona" czerpie TVP. Telewizja Publiczna wykorzystuje materiały, które zawodnik FAME MMA publikował w Internecie, gdy ruszał z bohaterską odsieczą na Jasną Górę. Marcin Najman jest najwyraźniej bardzo zadowolony z zainteresowania stacji i chwali się swoimi występami tysiącom!

W ostatnim czasie Marcin Najman znowu jest na ustach wielu Polaków. Tym razem nie chodzi jednak o jego występy w FAME MMA. "El Testosteron" okazał się być wielkim zwolennikiem kontrowersyjnego wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia przepisów aborcyjnych. Co więcej, Najman postanowił tym razem nie tylko mówić, lecz także działać. Gdy usłyszał, że protestujący przeciwko orzeczeniu zamierzają uderzyć na Jasną Górę, ruszył na miejsce pielgrzymek tysięcy Polaków, by własną piersią bronić ważnego miejsca. Choć jego czyn poszedł na marne, ponieważ nikogo na miejscu nie zastał, to nie przejął się tym i zorganizował kolejną krucjatę. Zauważyło to TVP.

Najman nawołuje do nawiedzania meczetów i synagog. Wcześniej bronił Jasnej Góry przed DUCHAMI [ZDJĘCIE]

Telewizja Publiczna zaczęła korzystać z Najmana jako eksperta. Znany zawodnik MMA pojawił się w kilku programach publicystycznych i przedstawiał w nich swoje jasne stanowisko. Na Twitterze Marcina Najmana pojawił się materiał wideo, w którym zmontowano jego wypowiedzi na antenie TVP. Najwyraźniej sportowiec jest ze swoich słów bardzo dumny!

Marcin Najman zaskoczył w TVP. "Pozwolę sobie na małą prywatę" [WIDEO]

Marcin Najman na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że jego wpisy trafiają do tysięcy odbiorców. Liczy więc zapewne, że uda mu się przekonać do swoich racji kolejnych Polaków. Tym razem obok materiału wideo nie pojawił się żaden opis.

Format: Najman MASAKRUJE Don Kasjo: WYRWĘ TEGO CHWASTA! [Koloseum]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze