Mateusz Gamrot

i

Autor: Instagram/ mateusz_gamrot Mateusz Gamrot

Gruba kasa

Tyle miał zarobić Mateusz Gamrot za walkę na UFC 280! Ogromne pieniądze, wyliczono setki tysięcy złotych

2022-10-25 11:33

Mateusz Gamrot przegrał walkę na UFC 280 z Beneilem Dariushem przez jednogłośną decyzję sędziów. Były podwójny mistrz KSW nieco zwolnił w drodze po pas największej organizacji świata. „Gamer” miał otrzymać niezłe pieniądze za starcie w Abu Zabi, ale z pewnością zamiast tego wolałby mieć na koncie kolejną wygraną. Według wyliczeń „TotalSportal.com” miał zgarnąć kilkaset tysięcy złotych.

Mateusz Gamrot szedł jak burza przez organizację UFC. Najlepszy polski zawodnik kategorii lekkiej pokonywał kolejnych rywali, po czym stoczył starcie, które miało być eliminatorem do pasa, który w Abu Zabi wywalczył Islam Makhachev. Na UFC 280 Beneil Dariush pokonał Polaka przez jednogłośną decyzję sędziów. Gwiazdor mieszanych sztuk walki przegrał pojedynek, który mógł być trampoliną dla jego kariery. Niestety, bliskie starcie padło łupem Amerykanina, wciskając hamulec w przygodzie Polaka z największą organizacją MMA globu.

Taką relację ma Krzysztof "Diablo" Włodarczyk z córką po wyjściu zza krat! Wzruszające słowa. Przychodziła codziennie rano i...

UFC 280: Tyle miał zarobić Mateusz Gamrot za walkę!

„Gamer” miał otrzymać naprawdę godną kwotę za pojedynek. Według wyliczeń portalu „TotalSportal.com”, Mateusz Gamrot miał otrzymać za starcie około 80 tysięcy dolarów, czyli niemal 400 tysięcy złotych. Należy jednak pamiętać, że sama organizacja UFC nie podaje oficjalnych kwot i bazują one jedynie na pojawiających się informacjach o kontraktach i innych zmiennych.

Rywal Mateusza Gamrota Beneil Dariush ma otrzymać ok. 310 tysięcy dolarów – 200 tysięcy kwoty bazowej, 100 tysięcy za wygraną i 10 tysięcy za kwestie promocyjne.

Mateusz Borek grzmi po skandalu na własnej gali. Podjął stanowcze działania. "Nie pozwolę, żeby ktoś nazywał mnie oszustem"

Sonda
Czy Mateusz Gamrot zostanie mistrzem UFC?

Mateusz Gamrot – osiągnięcia, bilans w MMA

Mateusz Gamrot stoczył 24 pojedynki w zawodowej karierze – wygrał 21 z nich, 2 zakończyły się jego porażką, jeden został zweryfikowany jako no-contest. „Gamer” był podwójnym mistrzem organizacji KSW.

Mateusz Gamrot przed UFC 280. Twardy bój z Beneilem Dariushem

Najnowszy TOP sportowych biznesmenów!

Posłuchaj, które gwiazdy sportowych aren najlepiej radzą sobie w interesach.

Listen to "Biznesy sportowców. Kto się dorobił milionów, kto spadł na dno?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze