UFC: Błachowicz - Anderson 2. Tak wyglądały ostatnie walki Błachowicza i Andersona [WIDEO]

2020-02-13 16:46 MC
Jan Błachowicz kontra Ronaldo Jacare Souza
Autor: YouTube/UFC Brasil Jan Błachowicz kontra Ronaldo "Jacare" Souza

Jan Błachowicz i Corey Anderson w nocy z soboty na niedzielę znów spotkają się w oktagonie UFC. Jak wyglądały ich ostatnie pojedynki? Obaj walczyli z Brazylijczykami i obaj cieszyli się z wygranej, co można zobaczyć na materiałach udostępnionych przez UFC.

Błachowicz stoczył ostatni pojedynek 16 listopada 2019 roku podczas UFC Fight Night 164 w Sao Paulo. W walce wieczoru jego rywalem był "Jacare". Cały pojedynek na dystansie pięciu rund był wyrównany. Sędziowie nie byli jednogłośni. Dwóch z nich wskazało na Błachowicza, jeden na "Jacare". Polak wygrał więc niejednogłośnie na punkty (48:47, 48:47, 47:48).

Anderson walczył 2 listopada 2019 roku podczas UFC 244 w Nowym Jorku. Nie był faworytem starcia z Johnnym Walkerem, który mógł się pochwalić serią dziewięciu zwycięstw z rzędu. Ku zaskoczeniu wielu, Amerykanin już w pierwszej rundzie rozprawił się z Brazylijczykiem, nokautując go serią ciosów.

Gala UFC, na której wystąpią Błachowicz i Anderson, odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (15/16 lutego). Początek karty głównej o godz. 2:00.

Najnowsze