Marcin Najman

i

Autor: SE Marcin Najman

najman idzie dalej

Wielka zapowiedź Marcina Najmana po pokonaniu Jóźwiaka! "El Testosteron" nie zwalnia [WIDEO]

2023-03-19 11:55

Marcin Najman wykorzystał swoją szasnę i zrewanżował się Pawłowi Jóźwiakowi po porażkę podczas ich pierwszego starcia na gali WOTORE 6. W katowickim Spodku, podczas HIGH League 6 to "El Testosteron" był górą po tym, jak wytrzymał z prezesem FEN w klatce pełne trzy rundy. Tuż po swojej wygranej od razu jednak zapowiedział, że to nie koniec.

Pomimo tego, że na karcie walk gali HIGH League 6 nie brakowało mocnych zestawień, które ostatecznie dostarczyły masy emocji, jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków bez dwóch zdań była walka Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem. "EL Testosteron" zaledwie kilka miesięcy po gali WOTORE 6, gdzie przegrał z prezesem FEN już po kilkunastu sekundach, teraz miał okazję się zrewanżować i wykorzystał swoją szasnę. Po pojedynku, który trwał pełne trzy rundy po trzy minuty częstochowianin nie ukrywał jednak, że to nie koniec i ma zamiar dalej ciężko pracować. 

Fani Marcina Najmana już mogą zacierać ręce. "El Testosteron" zapowiada, co dalej po pokonaniu Jóźwiaka

Ważyłem 121 kilogramów dwa i pół miesiąca temu. Dzisiaj ważyłem 113, a za dwa i pół miesiąca chcę ważyć 104 albo 105. I dopiero wtedy to będzie ta dobra wersja Najmana. Może być „trylogia”, ale nie musi. Jest 1:1 i każdy może iść w swoją stronę. - powiedział po walce z "Super Expressem" Marcin Najman. Przy okazji dał również do zrozumienia, że najpewniej już niebawem znów będziemy mieli okazję oglądać go w klatce. Zobaczcie całą rozmowę z "El Testosteronem", zaglądając do materiału wideo poniżej. 

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć trzecią walkę Najman - Jóźwiak?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze